W dziale | Fakty

Znowu wpadł! Kto ?puścił farbę??

Opublikowany 20.11.2008

Dwaj mężczyźni 19 listopada zostali zatrzymani przez lubartowskich policjantów za kradzież materiałów budowlanych z kontenera stojącego na osiedlu. Jak się okazało – jednym ze sprawców  był 35-latek,  który w ubiegłym tygodniu został zatrzymany podczas okradania kuchni  Klasztoru Ojców Kapucynów.
Wczoraj  rano (19.11) policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do kontenera magazynowego na jednym z lubartowskich osiedli mieszkaniowych. W tym miejscu firma remontująca bloki składowała  materiały budowlane. Sprawcy pokonując zabezpieczenia, włamali się do środka i skradli 10- litrowe wiadra z farbami silikatowymi. Policjanci złapali złodziei po śladach farby, którą ci nieopatrznie rozlali w trakcie ucieczki z łupem. Jeden z mężczyzn widząc policjantów pukających do drzwi, próbował w szybkim tempie zacierać ślady, wskazujące na jego związek z przestępstwem. Chciał uprać odzież i zmyć ślady porozlewanej w domu farby. Straty oceniono na około  1 tys. zł.
Wkrótce policjanci zatrzymali drugiego ze sprawców. Zatrzymani to 38 letni Piotr S. i 35 letni Paweł B., dobrze znani policjantom z dokonywania w przeszłości przestępstw kryminalnych. Jak się okazało, 35 latek kilka dni temu był zatrzymany przez policję podczas okradania kuchni miejscowego klasztoru. CZYTAJ RÓWNIEŻ

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7357).


Skontaktuj się z autorem

Komentarze do artykułu (1)

  1. widmo:

    MOJ WUJEK TAM JEST ZAJEBISCIE xD

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.