Zobacz jak nakręcili Alwernię

Wiemy, kto kręcił i Wy też się dowiecie, po kliknięciu na link:

W 12 kolejce LLK Alwernia mecz na szczycie pomiędzy Chopinem, a Alwernią dla tej drugiej drużyny. Partizan gromi Chaos, a Skurcz Team jest lepszy od Dukli. II liga to zwycięstwo Oknoplastu nad ZS2 Lubartów i wysoka wygrana Primo Team nad Aprilem.

Alwernia-Chopin 60:56 W tym sezonie wygrywająca wszystko Alwernia jest faworytem w każdym meczu i tak też było w tym spotkaniu. Po pierwszej połowie, kiedy faworyt miał przewagę punktową, nikt nie spodziewał się tak emocjonującej drugiej części. W czwartej kwarcie był remis i dopiero ważne punkty i skuteczna obrona w ostatnich minutach pozwoliły Alwerni na zwycięstwo. Chopin pokazał jednak, że lider ligi jest w zasięgu. Dla przegranych najwięcej punktów rzucili bracia Prażmo- Mateusz 25, a Bartek 14.

Partizan-Chaos 81:49 Chaos dalej się nie odnalazł i przegrał kolejne spotkanie. Partizan miał tylko jednego zmiennika jednak to wystarczyło, bo świetny mecz zagrał Krzyszto Capała, który zdobył 24 punkty. Wspomogli go Janusz Parafiniuk ( 19 pkt.) i Tomek Biłgoraj (17 pkt.). Chaos nie potrafił odpowiedzieć na ataki przeciwnika i przegrał.

Skurcz Team-Dukla 65:57 Tak jak poprzednie spotkania tych zespołów tak i to było wyrównane i o zwycięstwie decydowała większa konsekwencja, którą tym razem mieli zawodnicy Skurczu, szczególnie Marcin Rabczon, który zdobył 22 punkty. Pierwsza połowa wyrównana, a druga z przewagą dla zwycięzców.

Oknoplast–ZS2 47:35 Oknoplast od kilku spotkań jest groźnym rywalem i pokazał to w meczu z licealistami. Pierwsza kwarta to wysokie prowadzenie Oknoplastu, który jednak roztrwonił przewagę i musiał dużo się napracować, żeby wygrać spotkanie. Drużyna ZS2 była w tym meczu nieskuteczna i pomimo bardzo dobrego występu Mikołaja Zygi ( 23 pkt.) nie dała rady odnieść zwycięstwa.

Primo Team-April 67:36 Bardzo dobry mecz w wykonaniu zawodników Primo Teamu, którzy wykorzystali braki kadrowe Aprilu. Po pierwszej kwarcie, w której momentami widniał wynik 18:2 było wiadomo kto będzie zwycięzcą tego pojedynku. W dalszej części meczu Primo powiększało przewagę, a szczególnie przyczynili się do tego Mateusz Czajkowski ( 22 pkt.), Piotr Guz ( 17pkt.) i Maciek Rycek ( 15 pkt.)