W dziale | Nasz patronat

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji dietetycznych w Naturhouse

Opublikowany 16.11.2015

natura_hausW nowym Centrum Dietetycznym Naturhouse w Lubartowie można skorzystać z pomocy dietetyka, który udzieli specjalistycznych konsultacji, przeprowadzi dokładne pomiary ciała i dobierze plan diety dopasowany do indywidualnych potrzeb organizmu.

Kto może skorzystać z pomocy Naturhouse?
Centrum Dietetyczne w Lubartowie należy do międzynarodowej firmy będącej ekspertem
w dziedzinie dietetyki i reedukacji żywieniowej. Oferta punktu skierowana jest do osób zmagających się z nadwagą i otyłością, a także do wszystkich, którzy chcieliby zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe na zdrowsze. Specjaliści z Naturhouse pomagają osobom, które z rożnych powodów nie są zadowolone ze swojej figury – kobietom po ciąży lub w trakcie menopauzy, mężczyznom z tzw. brzuszkiem, osobom prowadzącym stresujący tryb życia, jak również nastolatkom, u których problemy z wagą występują coraz częściej.

Bezpieczne odchudzanie pod okiem dietetyka
Tym, co wyróżnia Naturhouse jest indywidualne podejście do kuracji odchudzających. – Podczas pierwszej wizyty w naszym Centrum, dietetyk przeprowadza dokładny wywiad oraz specjalistyczne pomiary ciała. Dopiero na tej podstawie dobiera indywidualny plan dietetyczny wraz z suplementacją, dopasowane do potrzeb danej osoby. Taka dieta uwzględnia nasz stan zdrowia, przebyte choroby i styl życia, dzięki czemu jest łatwa i przyjemna w stosowaniu – mówi Izabela Kossak, dietetyk z Centrum Naturhouse w Lubartowie. Następnie na cotygodniowych wizytach specjalista sprawdza przebieg kuracji, udziela wskazówek i motywuje do dalszej pracy. – Pomoc dietetyka obejmuje również czas po zakończeniu diety, kiedy niezbędne jest utrzymanie nowej wagi i uniknięcie efektu jo-jo – dodaje dietetyk Naturhouse.

Aby lepiej zapoznać się z ofertą Centrum Naturhouse można zapisać się na pierwszą, bezpłatną konsultację.
Centrum Dietetyczne Naturhouse mieści się w Lubartowie, przy ul. Lubelskiej 79/8.
Punkt czynny jest w godzinach:
Poniedziałek, Środa, Czwartek: 12.00-20.00
Wtorek, Piątek: 8.00-16.00
Na konsultację można umówić się telefonicznie pod numerem 784 331 721.
Więcej informacji na temat Naturhouse oraz adresy wszystkich Centrów dostępne są na stronie internetowej
www.naturhouse.com.pl oraz pod numerem infolinii 801 11 12 13.

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6412).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.