Dołącz do Wolontariuszy Kultury LOK

Opublikowany 03.10.2014

Klub Wolontariatu Kultury to grupa młodych, pełnych pomysłów i determinacji osób, które zamiast narzekać – zmieniają. Wspólnie organizują imprezy kierowane do mieszkańców Lubartowa i okolic. Wolontariuszem może zostać każdy (bez względu na miejsce zamieszkania i wiek), kto bezinteresownie chce pomóc w organizowaniu imprez miejskich i regionalnych oraz przejść cykl szkoleń oraz warsztatów.

Bycie Wolontariuszem jest niezapomnianą przygodą i dostarcza mnóstwa satysfakcji, a Klub Wolontariatu Kultury powstał z myślą o młodych osobach, które chcą mieć wpływ na kulturę. Stań się częścią najważniejszych wydarzeń w Lubartowie! Zrealizuj swoje pomysły!

Członkowie klubu mają możliwość poznania pracy animatorów kultury oraz obowiązków, jakie z tego wynikają. Zaangażowanie w pracę owocuje i daje wiele korzyści:
– spotkanie z ludźmi: zarówno samymi mieszkańcami, jak i gwiazdami występującymi na imprezach. Kształtuje się również umiejętność interpersonalna;
– rozwój własny i praca nad samym sobą – niekiedy czynności wykonywane w ramach wolontariatu powalają nam robić rzeczy, których nigdy nie doświadczaliśmy;
– szansę przedstawienia i wcielenia w życie własnych pomysłów i marzeń;
– doświadczenie pracy w grupie – a niekiedy jest to trudna lekcja;
– możliwość pracy z projektami.

Zajęcia Klubu Wolontariatu Kultury odbywają się w każdą środę od godz. 16:30 w Lubartowskim Ośrodku Kultury. Zapisów można dokonywać podczas zajęć oraz pod numerem telefonu: 691 648 641.

 

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7017).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.