Ciało wyrzeźbione na medal

Lubartowianin Arkadiusz Misiak zdobył srebrny medal podczas 32 mistrzostw Polski kobiet, mężczyzn, par i osób niepełnosprawnych w kulturystyce i fitness. Zawody pod koniec kwietnia odbyły się w Płońsku.

Zawodnik występuje w kategorii do 75 kilogramów i reprezentuje barwy Klubu Sportowego PACO Lublin. Sukces jest tym bardziej cenny i warty podkreślenia, że Arek dopiero w tym roku rozpoczął udział w zawodach kulturystycznych.
 Po raz pierwszy nasz kulturysta wystąpił 5 kwietnia w Ostrowie Mazowieckiej podczas imprezy Debiuty w kulturystyce, kulturystyce klasycznej i fitness. Swoją kategorię wygrał zdecydowanie. Na oficjalnej stronie internetowej imprezy można przeczytać m.in.: ?W kategorii 75 kg dominował niezwykle wszechstronnie umięśniony i dopracowany w szczegółach Arkadiusz Misiak. Ale, mając 33 lata, miał na to sporo czasu. Z takim umięśnieniem powinien powalczyć o wysokie miejsce nawet na najbliższych MP?.
 Słowa te potwierdziły się podczas spotkania najlepszych krajowych zawodników. Arkadiusz Misiak jako absolutny debiutant zdobył srebrny medal, zostając wicemistrzem Polski w kategorii do 75 kg.<ig>