W dziale | Sport

Medaliści mistrzostw województwa

Opublikowany 23.04.2011

Ostatnio rozegrano kilka imprez rangi mistrzostw naszego województwa w tenisie stołowym. W zawodach tych medale zdobyli przedstawiciele Lewartu Lubartów, Kłosa Wola Skromowska i Orlika Wólka Rokicka.

W sobotę 2 kwietnia w Woli Osowińskiej odbyły się mistrzostwa województwa juniorów. Wzięło w nich udział 36 osób, a rywalizacja toczyła się w grach – indywidualnej, podwójnej i mieszanej. Brązowy medal w grze mieszanej zdobył Bartłomiej Szymanek (Kłos). Jego partnerką była Ilona Drózd (Legion Grabów Szlachecki).

W niedzielę 3 kwietnia w Stróży 84 osoby wzięły udział w mistrzostwach województwa młodzików. O medale walczono w grach indywidualnej, podwójnej i mieszanej. W grze podwójnej złoty krążek zdobyli przedstawiciele Orlika Wólka Rokicka – Adam Drzewiecki i Bartosz Urban. W finale wygrali oni z zawodnikami Lewartu – Mateuszem Baranowskim i Adrianem Stachyrą, którzy musieli zadowolić się srebrnymi medalami. Baranowski na tych zawodach zdobył też złoty medal w grze mieszanej, wspólnie z Karoliną Lalak (Sygnał Lublin).

W sobotę 9 kwietnia w Łaziskach przeprowadzono mistrzostwa województwa skrzatów. O medale walczono w grach – indywidualnej, podwójnej i drużynowej. W zawodach tych dwa medale zgarnęli przedstawiciele Lewartu. W grze pojedynczej złoto wywalczył Bartosz Kowalczyk. Wspólnie z Damianem Borzęckim zdobyli też srebro w grze drużynowej.

W niedzielę 10 kwietnia w Tomaszowie Lubelskim odbyły się drużynowe mistrzostwach województwa młodzików i kadetów. Drużyny Lewartu wróciły do domu z dwoma medalami. Złoto to zasługa kadetek Lewartu (Dagmara Baranowska, Marta Kanak). Brązowe krążki wywalczyli młodzicy Lewartu I (Mateusz Baranowski, Adrian Stachyra).

ig

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6906).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.