?Nie wiem w sumie, czy ma to jakieś znaczenie co naskrobie, ale??

Chwalimy się, jakie to piękne okolice mamy, a mamy z pewnością. Szkoda tylko, że nasi włodarze, Straż Miejska, czy nie wiem kto za to odpowiedzialny jest, a może nawet środki masowego przekazu nie chcą widzieć tego, co widzą przeciętni śmiertelnicy.
Wiem, że większą sensację wzbudzi artykuł, który będzie informował o nieszczęśliwym wypadku, szukanie i wieszanie ?psów? na winnym, aniżeli zapobieganie. Załączam trzy fotki przedstawiające ?bezpieczny i przyjazny? most na Wieprzu, po którym jednak przechodzi parę osób. Boję się tylko jednego – czy po pokazaniu, ktoś nie wpadnie na pomysł i zamknie przejście, bo jest najprostsze wyjście. Ale czy rozsądne. Myślę że parę groszy znajdzie się w budżecie Urzędu.
Druga bardzo nie chwalebna sprawa to otoczenie prosektorium szpitalnego. Pokazujemy, jak pamiętamy o zmarłych, sprzątamy, palimy lampki – bo to widzą wszyscy, a tam. Bardzo nieprzyjemny, a wręcz skandaliczny wygląd otoczenia. Mając tylu bezrobotnych  – może prace interwencyjne? A może lepsze pomysły. Piszę o tym, gdyż wczoraj musiałem bardzo się wstydzić wracając z pięknego spaceru z osobami z zewnątrz. A ostatnia prosta popsuła wszystko!!!  I na koniec jeszcze jedna prośba do Was. Może Wy włączycie się do akcji udrażniania chodników i trawników z pojazdów mechanicznych. Miejsca na parkingach są, może nie pod samym oknem, ale są. Wygląda to jak ….Przejdźcie z aparatem i pyknijcie parę fotek dla Prezesa, Straży Miejskiej czy Policji – Może znajdą rozwiązanie.  
(dane do wiadomości redakcji) autor zdjęć: (do wiadomości redakcji)