XIII PLEBISCYT ?LUBARTOWIAKA?

Trwa trzynasta edycja Plebiscytu na Dziesięciu Najpopularniejszych Sportowców Lubartowa. Informujemy, że postanowiliśmy przedłużyć termin zgłaszania kandydatur sportowców. Na propozycje czekamy do poniedziałku 8 grudnia do godziny 15.00.
 W tym roku proponujemy nieco zmodyfikowaną formę Plebiscytu. Wybieraną dziesiątkę podzielimy na dwie kategorie: młodszą ? do 18 lat (sportowcy urodzeni do 1990 roku włącznie); starszą ? powyżej 18 lat (sportowcy urodzeni od 1989 roku w dół).
 Tym samym ?Złota Dziesiątka? składała się będzie z dwóch umownych piątek. Decyzja o takim podziale spowodowana jest tym, że Plebiscyt w ostatnich edycjach bardzo się ?odmłodził?. Zdominowali go bardzo młodzi sportowcy, często stojący dopiero na progu swych karier sportowych. Uważamy, że także dorośli sportowcy zasługują na docenienie, stąd nasza propozycja.
 W Plebiscycie mogą brać udział sportowcy zgłoszeni przez kluby sportowe, instytucje i osoby prywatne. Na zgłoszenia kandydatur sportowców czekamy do 8 grudnia do godziny 15.00.
 Już za tydzień zamieścimy sylwetki kandydatów, regulamin Plebiscytu oraz pierwszy kupon plebiscytowy.
Więcej informacji na temat XIII Plebiscytu na Dziesięciu Najpopularniejszych Sportowców Lubartowa zamieścimy w kolejnych numerach ?Lubartowiaka?.
IG