W dziale | Fakty

?Nie wiem w sumie, czy ma to jakieś znaczenie co naskrobie, ale??

Opublikowany 06.11.2008

Chwalimy się, jakie to piękne okolice mamy, a mamy z pewnością. Szkoda tylko, że nasi włodarze, Straż Miejska, czy nie wiem kto za to odpowiedzialny jest, a może nawet środki masowego przekazu nie chcą widzieć tego, co widzą przeciętni śmiertelnicy.
Wiem, że większą sensację wzbudzi artykuł, który będzie informował o nieszczęśliwym wypadku, szukanie i wieszanie ?psów? na winnym, aniżeli zapobieganie. Załączam trzy fotki przedstawiające ?bezpieczny i przyjazny? most na Wieprzu, po którym jednak przechodzi parę osób. Boję się tylko jednego – czy po pokazaniu, ktoś nie wpadnie na pomysł i zamknie przejście, bo jest najprostsze wyjście. Ale czy rozsądne. Myślę że parę groszy znajdzie się w budżecie Urzędu.
Druga bardzo nie chwalebna sprawa to otoczenie prosektorium szpitalnego. Pokazujemy, jak pamiętamy o zmarłych, sprzątamy, palimy lampki – bo to widzą wszyscy, a tam. Bardzo nieprzyjemny, a wręcz skandaliczny wygląd otoczenia. Mając tylu bezrobotnych  – może prace interwencyjne? A może lepsze pomysły. Piszę o tym, gdyż wczoraj musiałem bardzo się wstydzić wracając z pięknego spaceru z osobami z zewnątrz. A ostatnia prosta popsuła wszystko!!!  I na koniec jeszcze jedna prośba do Was. Może Wy włączycie się do akcji udrażniania chodników i trawników z pojazdów mechanicznych. Miejsca na parkingach są, może nie pod samym oknem, ale są. Wygląda to jak ….Przejdźcie z aparatem i pyknijcie parę fotek dla Prezesa, Straży Miejskiej czy Policji – Może znajdą rozwiązanie.  
(dane do wiadomości redakcji) autor zdjęć: (do wiadomości redakcji)

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7605).


Skontaktuj się z autorem

Komentarze do artykułu (3)

  1. czytelnick:

    Mam pytanie odnośnie reklamy w Lubartowiaku? Jak to możliwe, aby gazeta dotarła do 108 tys. 246 potencjalnych odbiorców, skoro ma tylko 2 tys. nakładu? Dlaczego wprowadzacie w błąd potencjalnych reklamodawców?

  2. redakcja:

    Potencjalnych, to znaczy że kolportowany jest na obszarze – terenie powiatu lubartowskiego w którym mieszka ponad 100.000 osób. Czyli wyznacznikiem ilościowym jest terytorim działania tytułu prasowego, nie zaś liczba osób, która przeczyta jeden egzemplarz. Np grupą docelową Dziennika Wschodniego jest teren i osoby mieszkające na terenie wojewódzwa lubelskiego. Ich potencjalnymi odbiorcami jest prawie 2,2 mln osób !!!!!! Czy taki mają nakład?

  3. czytelnick:

    Klasyczne odbijanie piłeczki. Słowo „dotrzyj”, sugeruje jednoznacznie, że jak się zareklamuję w gazecie, to moja reklama dotrze do ponad 100 tys. czytelników. To manipulacja, w której zostawiono sobie tylną furtkę w postaci słowa „potencjalnych”. Jednak jeśli ktoś nie wie, że gazeta ma tylko 2 tys. nakładu da się złapać na tę reklamę. Czy to fair? Zresztą, nie muszę się u Państwa reklamować:)

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.