W dziale | Fakty

10 kwietnia poznamy Najpopularniejszych Sportowców Lubartowa

Opublikowany 08.04.2019

Do 31 marca trwało głosowanie w XXIII Plebiscycie „Lubartowiaka” na 10 Najpopularniejszych Sportowców Lubartowa 2018 roku. Kandydatów mogli zgłaszać nasi Czytelnicy, kluby sportowe, kibice, trenerzy oraz sympatycy dyscyplin sportowych uprawianych w Lubartowie. Znamy już osoby, które weszły do „Złotej Dziesiątki”. Wyniki ogłosimy 10 kwietnia podczas Gali Sportowców.

Przypominamy, że wybierani przez Czytelników faworyci utworzyli „Złotą Dziesiątkę”, którą dzielimy na dwie kategorie: młodszą – do 18 lat i starszą – powyżej 18 lat. „Złotą Dziesiątkę” utworzą dwie piątki – juniorów i seniorów. O wyborze zdecydowała suma głosów z nadesłanych sms-ów. Głosowanie trwało od 8 do 31 marca. Łącznie na wszystkich 30 sportowców oddano 3793 głosy. Zwycięzcy otrzymają dyplomy, pamiątkowe statuetki oraz nagrody. Gala Sportowców z rozstrzygnięciem Plebiscytu odbędzie się 10 kwietnia w Restauracji Wincentów.

 

Nagroda dla Czytelników

Jak co roku głosujący na sportowców mogli dodatkowo wziąć udział w konkursie „Nagroda dla Czytelników”, w którym  nagrodę funduje firma Społem Lubartów.W tym roku jest to zestaw Power Audio Panasonic SC/AKX 200 E.

Aby zawalczyć o nagrodę, należało dokończyć zdanie: „Tam gdzie jest sport, jest …”. Zwycięzcą został autor najciekawszej wypowiedzi, a jego nazwisko ogłosimy podczas Gali Sportowców.

Sylwia Cichoń

 

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6549).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.