W dziale | Fakty

Mistrzostwa w siatkówce plażowej

Opublikowany 16.06.2014

W ramach Gimnazjady, na stadionie MOSiR Lubartów rozegrane zostały 10 czerwca Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w siatkówce plażowej, w kategorii dziewcząt i chłopców. 

W turnieju dziewcząt wystartowało 6 zespołów z Gimnazjów z: Abramowa, Poizdowa, Skrobowa, Firleja, Ostrowa Lubelskiego i Ostrówka. Mecze rozgrywano w dwóch grupach. Zwycięscy grup spotkali się w finale, a zdobywcy drugich miejsc w grupach, zagrali o miejsce trzecie.
I miejsce, po bardzo zaciętym pojedynku wywalczyły dziewczęta z Ostrowa Lubelskiego, pokonując 2:1 swoje rówieśniczki z Poizdowa. III miejsce zajęły dziewczęta ze Skrobowa, po zwycięstwie 2:0 nad koleżankami z Firleja. Miejscami V-VI podzieliły się reprezentantki Gimnazjów z Abramowa i Ostrówka. W turnieju chłopców wystartowały 4 zespoły z Gimnazjów z: Kocka, Skrobowa, Firleja i Ostrówka. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”.
I miejsce zajęli Gimnazjaliści z Kocka, zdobywając komplet punktów. II miejsce przypadło chłopcom z Gimnazjum w Skrobowie. III miejsce zajęli uczniowie z Gimnazjum z Firleja, IV zaś Gimnazjaliści z Ostrówka.  Wszystkie startujące w zawodach szkoły otrzymały dyplomy, a trzy najlepsze w każdej kategorii statuetki. Nagrody zakupiono ze środków przekazanych przez Starostwo Powiatowe w Lubartowie.

szczypior lubartów szczypior lubartów_02 szczypior lubartów_03 szczypior lubartów_04 szczypior lubartów_05

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6849).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.