W dziale | Fakty

„Akceptuję tatuaże w pracy”

Opublikowany 22.06.2015

Z takim projektem wydania kalendarza na 2016 rok wyszedł mieszkaniec Lubartowa Wojciech Miler. Środki na ten cel zbiera przez stronę crowdfundingową www.wspieram.to Ma na to 60 dni. Minimalna wpłata wynosi 7 zł. Każdy może wspomóc.

tato

Wiem, że wielu z nas, mających tatuaże w widocznych miejscach, zmaga się z problemem braku akceptacji wśród pracodawców, współpracowników, jak i klientów – mówi Wojciech Miler. – Najwyższy czas, abyśmy zmienili to. Pokażmy ludziom, że człowiek z tatuażem nie oznacza gorszego pracownika. Pokażmy Polaków na różnych stanowiskach, że mogą mieć tatuaże.

Gdy uda się zebrać środki na kalendarz, poszukiwanych będzie 12 osób, które zechcą się sfotografować w miejscu pracy ze swoimi tatuażami. Sesję wykona profesjonalny fotografik. Kalendarz zostanie zrobiony w formacie A2 na ścianę i A5 na biurko. Wszystkie osoby, które wesprą akcję finansowo, otrzymają w zależności od kwoty wersję e-mailową kalendarza, bądź wersje papierowe.

-Proszę wszystkich, by pomogli mi przełamać stereotypy związane z tatuażem. Wymyślmy 12 haseł miesiąca, każdy może coś zaproponować, najlepsze wybierzemy sami i bez wykupienia zostaną opublikowane i podpisane przez autora – kończy Wojciech Miler.

Więcej szczegółów na stronie projektu http://wspieram.to/projekt/5007/akceptuje-tatuaze-w-pracy

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6733).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.