BARTOSZ KOWALCZYK SREBRNYM MEDALISTĄ

Indywidualne Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym – Gimnazjada zostały rozegrane w dniu 25 listopada w Kocudzy. W kategorii chłopców bardzo dobre – drugie miejsce zajął Bartosz Kowalczyk reprezentujący Gimnazjum nr 2 w Lubartowie. Mistrzostwa rozegrane zostały systemem pucharowym tzw. „ruskim” do 2 przegranych meczy, gdzie pierwsze i drugie miejsce jest z prawej strony drabinki, a miejsce trzecie z lewej strony.

Bartek od początku turnieju prezentował się bardzo dobrze pokonując kolejno: Piotra Podkonia 3:0, Wojciecha Gierulę 3:1i Łukasza Naumiuka 3:2. W półfinale zwyciężył 3:0 z Łukaszem Drzewieckim, rewanżując się swojemu rywalowi za porażkę w Mistrzostwach Powiatu. W finale Bartek uległ swojemu starszemu koledze z Lewartu Lubartów Mateuszowi Baranowskiemu 3:0.

Serdecznie gratulujemy naszemu reprezentantowi i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych Mistrzostwach w tenisie stołowym.