Drużynowe MMF 2013

Cztery drużyny stanęły do II Mistrzostw Miłośników Fantastyki w Szachach Błyskawicznych. Zawody rozegrano 11 października w Lubartowskim Ośrodku Kultury w ramach  IX Konwentu Mantikora, przy czasie do namysły 7 minut dla zawodnika z bezpośrednim rewanżem.

Po trzech rundach zwyciężyła drużyna „Bezimienni Herosi” w składzie: DSC_0647Paweł Ślisz, Jarosław Dobrzyński, Adrian Matyjaszczyk, Bartłomiej Kopiś zdobywając komplet 6 punktów. Drugie miejsce zajęła drużyna „Świdnik” w składzie Grzegorz Bojczewski, Rafał Bojczewski, Mateusz Bojczewski, Piotr Bojczewski – 4 pkt, trzecie miejsce wywalczyła drużyna „Czterech wspaniałych” w składzie: Maciej Próchnicki, Piotr Kalinowski, Paweł Gaweł, Grzegorz Persona – 2 pkt. Zwycięskie drużyny otrzymały medale i statuetki ufundowane przez MOSiR Lubartów oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Lubartowski Ośrodek Kultury. Pełne wyniki http://www.chessarbiter.com/turnieje/2013/tdr_4732/index.html