Drużynowe MMF

Opublikowany 14.10.2015

W Lubartowskim Ośrodku Kultury rozegrano 9 października IV Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Miłośników Fantastyki w Szachach. Turniej już na stałe wpisał się w Konwent Gier Fabularnych Mantikora. Na starcie tegorocznej edycji stanęło 5 czteroosobowych drużyn.

Po rozegraniu pięciu rund przy czasie 5 minut na partię na zawodnika zwyciężyła drużyna Bezimiennych Herosów w składzie: Matyjaszczyk Adrian, Michał Ramusiewicz, Grzegorz Bojczewski i Jarosław Dobrzyński – 9 pkt meczowych , druga była Drużyna Tora ze Świdnika w składzie:Rafał, Mateusz, Piotr, Łukasz – bracia Bojczewscy – 7 pkt meczowych, trzecia była drużyna Ognistych w składzie: Piotr Kalinowski, Mikołaj Mularczuk, Jan Marzęta i Agnieszka Mularczuk – 5 pkt meczowych.
Puchary, medale i dyplomy zwycięzcom wręczył dyrektor MOSiR Janusz Gierach. Łącznie w rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn. Dodatkowo otrzymali nagrody. Organizatorami turnieju był: Lubartowski Ośrodek Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Fantastyki Zielony Smok. Serwis turniejowy: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/tdr_5229/

>>>>>>> fotogaleria na FB<<<<<<<<<

DSC_9448 DSC_9451 DSC_9452 DSC_9470 DSC_9471 DSC_9517

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7459).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.