W dziale | Fakty

DRUŻYNY LEWARTU GRAJĄ ZE ZMIENNYM SZCZĘŚCIEM

Opublikowany 22.01.2018

Nowy rok jako pierwsi przy pingpongowych stołach przywitali przedstawiciele Miejskiego Klubu Sportowego „Lewart” AGS Lubartów, występujący w II lidze. W rozgrywkach II ligi mężczyzn i kobiet lubartowskie drużyny grały ze zmiennym szczęściem.

W dziewiątej kolejce II ligi mężczyzn obie lubartowskie drużyny grały na wyjeździe. Lewart I zremisował z UKS Wola Osowińska 5:5 (punkty zdobyli: Łukasz Drzewiecki, Marcin Jaszczuk – po 2, Jakub Sagan – 1), a Lewart II przegrał z Błękitnymi Leopoldów 1:9 (punkt: Mateusz Warda i Bartosz Kowalczyk – po 0,5). W dziesiątej kolejce obie lubartowskie drużyny grały we własnej sali. Lewart I pokonał TBV Sygnał I Lublin 9:1 (punkty zdobyli: Jakub Sagan, Norbert Jóźwiak, Marcin Jaszczuk – po 2,5 oraz Łukasz Drzewiecki – 1,5), natomiast Lewart II przegrał z Ogniwem Chełm 0:10. Był to pierwszy mecz w tym sezonie, w którym lubartowski zespół nie zdobył żadnego punktu.

Po dziesięciu kolejkach w tabeli Lewart I zajmuje 5 miejsce (13 pkt), a Lewart II plasuje się na 9 miejscu (6 pkt).

W siódmej kolejce II ligi kobiet Lewart wygrał we własnej sali z PWSZ Zamość 6:4. Punkty dla naszej drużyny zdobyły: Karolina Wójtowicz, Agata Lipska – po 2, Anna Lipska, Julia Wójcik – po 1.

Po siedmiu kolejkach lubartowianki w tabeli zajmują 3 miejsce (8 pkt).

ig, foto. www.lubartowskitenis.pl

 

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6891).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.