Dwa sukcesy MKS „Lubartów” w jeden weekend

Zawodnik Młodzieżowego Klubu Sportowego „Lubartów” Andrzej Orłowski w jeden weekend pokonał w sumie ponad 30 km. Wystartował w dwóch biegach. Pierwszy z nich odbył się w sobotę w Rykach – III Bieg Ciołka na dystansie 10 km.

Andrzej uplasował się na podium, a mianowicie zajął  II miejsce z czasem 00:38:27 s. Bieg ten był typowym biegiem na miejsca, gdzie czas był drugorzędny. Drugi start był w niedzielę w Siedlcach – X Bieg Jacka Siedleckiego na dystansie 21 km.

W półmaratonie zawodnik MKS „Lubartów” uplasował się na 16 pozycji Open, a w swojej kategorii wiekowej zajął III pozycję. Czas brutto, jaki udało się osiągnąć, to 01:24:35 s. Mimo trudnych warunków atmosferycznych i zmęczenia po sobotnich zmaganiach start ten był udany i wartościowy.