W dziale | Fakty

Ferie 2016 – Dzieci i młodzież na zajęciach w LOK

Opublikowany 18.02.2016

Za nami trzy dni ferii, które dzieci i młodzież spędziły nie przed telewizorami, ale korzystając z oferty Lubartowskiego Ośrodka Kultury.

W poniedziałek 15 lutego sala kina Lewart była zapełniona – wyświetlano film dla dzieci „Rodzinka nie z tej ziemi”. Dla zainteresowanych były też zajęcia plastyczne, warsztaty rockowe czy filmowe. Można było pograć w gry planszowe („Ferie z planszówkami” to pomysł instruktora Kamila Liska). Zainteresowaniem cieszyły się nowe formy zajęć proponowane przez LOK. Chętni przybyli  na warsztaty teatralne, które prowadził aktor, reżyser i pedagog Adrian Krać. Inne formy zajęć proponowane przez LOK to teatrzyk „Zielona Gęś”, zajęcia taneczne z Klubem Tańca „Chochlik” , jak również zajęcia w Klubie Przedszkolaka i Szkolniaka. Chętnych nie brakowało na naukę tańca nowoczesnego. Zajęcia z hip – hopu prowadził Karol Polak, zdobywca drugiego miejsca w V edycji „Mam talent” . Dzieci dowiedziały się, że w tańcu tym ważna jest technika, ale najważniejszy jest rytm.  Były także zajęcia Akademii Ekspresji Wokalnej – prowadzonej przez Piotra Wójcika, certyfikowanego trenera wokalnego Speech Level Singing.

Kolejne dni ferii też zapowiadają się ciekawie. Są zajęcia taneczne (taniec towarzyski) grupy początkującej, par turniejowych i emerytów. A w piątek 19 lutego zaplanowano wewnętrzny turniej tańca w Gimnazjum nr 1. Tego dnia będzie dla dzieci film „Skubani”- bilet tylko 5 zł. W weekend odbędzie się konwent fantastyki „G – Con”, a także zajęcia fireshow. W przyszłym tygodniu można również skorzystać z wymienionych wcześniej zajęć – dodatkowo wokalnych, gitarowych albo odwiedzić Dyskusyjny Klub Filmowy. Będzie również XIII Feryjny Turniej Szachowy. W kinie 24 i 26 lutego wyświetlany będzie film „Rysiek Lwie Serce”. Lubartowski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza do udziału w zajęciach w ferie.

SNLLL_1257LLL_1259LLL_1268LLL_1266LLL_1198LLL_1194LLL_1203LLL_1202LLL_1272LLL_1270LLL_1173LLL_1187

 

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6824).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.