W dziale | Fakty

Gimnazjaliści rywalizowali w II LO

Opublikowany 11.06.2016

W II Liceum Ogólnokształcącym im. P. Firleja w Lubartowie 7 czerwca nauczyciele matematyki zorganizowali V Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczny „Trójka do potęgi” o Puchar Dyrektora II LO.

W konkursie brali udział gimnazjaliści z Gimnazjum nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Lubartowie, Gimnazjum nr 2 im. H. Sienkiewicza w Lubartowie, Gimnazjum im. A. Mickiewicza w Woli Sernickiej, Publicznego Gimnazjum im. B. Prusa w Niedźwiadzie oraz Gimnazjum im. Ks. St. Wyszyńskiego w Kamionce. Uczniowie przez godzinę rozwiązywali test wielokrotnego wyboru, a gdy nauczyciele sprawdzali ich prace, zmierzyli się z zagadkami matematycznymi.

Puchar Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego za zajęcie I miejsca w kategorii zespołowej trafił do Gimnazjum nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Lubartowie.

W kategorii indywidualnej I miejsce zajęły Kaja Karwacka i Magdalena Skrzypiec z Gimnazjum nr 1 w Lubartowie (opiekun Barbara Puszkarska), na II miejscu znalazł się Aleksander Wójtowicz również z Gimnazjum nr 1 w Lubartowie (opiekun Barbara Puszkarska), III miejsce zdobyła Ewelina Dobosz z Gimnazjum w Niedźwiadzie (opiekun Agata Baran).

Uczestnikom składamy gratulacje za prezentowany wysoki poziom wiedzy matematycznej i życzymy dalszych sukcesów.

AO

1 2 3 4 5 6 7

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6748).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.