Kolejne trzy punkty piłkarzy Lewartu

„Wejście smoka” Erwina Nogala

Piłkarze Lewartu Lubartów kontynuują serię zwycięstw w lubelskiej IV lidze. W niedzielę zanotowali kolejną wygraną – numer dziewięć. Na tą okazałą serię składa się siedem spotkań jesiennych i dwa wiosenne.

Erwin Nogal
Erwin Nogal

Tym razem podopieczni Grzegorza Białka pokonali na swoim boisku Spartę Rejowiec Fabryczny 1:0. „Złotą” bramkę dla lubartowian zdobył Erwin Nogal. Po 17. kolejkach Lewart w ligowej tabeli zajmuje drugie miejsce.
W drugim wiosennym pojedynku „biało-niebiescy” podejmowali Spartę Rejowiec Fabryczny. Spotkanie nie było tak widowiskowe, jak poprzednie, kiedy to Lewart rozgromił Ruch Ryki 6:2. W niedzielę kibice zobaczyli tylko jedną bramkę, którą w 62 minucie dla gospodarzy zdobył Erwin Nogal. Napastnik miejscowych miał istne „wejście smoka”, bowiem na boisku pojawił się pięć minut wcześniej.
Lewart Lubartów – Sparta Rejowiec Fabryczny 1:0 (0:0); gola dla Lewartu w 62 minucie zdobył Erwin Nogal.
Skład Lewartu: Parzyszek – Jezior, Mitura, Bijan, Michna, Kosmala (od 89 min. Marzęta), Wiącek (od 70 min. Jakub Niewęgłowski), Rusinek, Dawid Niewęgłowski, Kompanicki (od 76 min. Struski), Pikul (od 57 min. Nogal).