W dziale | Fakty

Konkurs dla Czytelników Lubartowiaka z okazji Dni Lubartowa

Opublikowany 28.05.2013

Drodzy Czytelnicy! Zapraszamy do udziału w konkursie. W najbliższą sobotę 1 czerwca, szukajcie naszego stoiska podczas Festynu Miejskiego z okazji „Dni Lubartowa”. Otrzymacie tam bezpłatny numer Lubartowiaka z kuponem promocyjnym, uprawniającym do udziału w losowaniu nagród.

Do wygrania jest m.in. porcelanowy serwis stołowy na 12 osób, znanej wytwórni Chodzież, ufundowany przez Społem PSS „Jedność” w Lubartowie (w sam raz na urodzinowy obiad na 470-lecie miasta J ) Wygrać może także talon o wartości 500 zł na realizację kursu prawa jazdy kat. AM, ufundowany przez OSK Osior. Kategoria uprawnia do kierowania motorowerem i skuterem oraz quadem (obowiązek posiadania prawa jazdy tej kategorii wynika z nowej ustawy, a minimalny wiek posiadacza kat. AM to 14 lat). Aby wziąć udział w losowaniu nagród, wystarczy wypełnić kupon i przynieść do redakcji lub do naszego stoiska podczas festynu.

Regulamin losowania nagród dla Czytelników od naszych sponsorów:

1. Losowanie nagród odbędzie się na scenie podczas Festynu Miejskiego w dn. 01.06.2013 r.
2. W losowaniu biorą udział wyłącznie oryginalne kupony wycięte z „Lubartowiaka”, które będą publikowane na łamach Tygodnika.
3. Aby uczestniczyć w losowaniu nagrody, należy wyciąć kupon konkursowy i wrzucić go do specjalnie oznakowanego pojemnika znajdującego się w punkcie „Lubartowiaka”, podczas festynu. W konkursie mogą uczestniczyć, niezależnie od wieku, wszyscy Czytelnicy „Lubartowiaka”. Kupony można również przynosić lub przysyłać na adres redakcji do dnia 31 maja br. (w dni robocze), w godz. od 8.00 – 16.00 ul. Rynek II (kino Lewart).
4. Niezbędnym i koniecznym warunkiem do odebrania nagrody jest posiadanie dokumentu stwierdzającego tożsamość zgodną z danymi wpisanymi na kuponie oraz obecność podczas losowania.
5. Po wylosowaniu kuponu zwycięzca musi pojawić się na scenie w ciągu 2 minut z dokumentem tożsamości. W przeciwnym razie losujemy kolejny kupon aż do skutku. Ta sama osoba może otrzymać tylko jedną nagrodę. W przypadku wylosowania po raz drugi tej samej osoby, losujemy kolejny kupon aż zostanie wylosowana kolejna osoba.
6. Kupony nie podpisane są nieważne.
7. Dane osób, które wylosują nagrody, zostaną opublikowane w pierwszym  po festynie wydaniu „Lubartowiaka”.
8. Osoba, która wylosuje nagrodę, wyraża zgodę na opublikowanie swoich danych osobowych w „Lubartowiaku”.
9. Nagrodę, jaką jest talon wartości 500 zł na kurs jazdy kat. AM, można zrealizować w OSK Osior w Lubartowie, na okaziciela talonu, według regulaminu wewnętrznego OSK Osior oraz właściwych przepisów. Termin realizacji – do końca października br. Organizator kursu nie zwraca równowartości pieniężnej nagrody.
10. Z konkursu wyłączeni są pracownicy Lubartowskiego Ośrodka Kultury wraz z najbliższą rodziną.

kupon festyn

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6555).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.