W dziale | Fakty

Kronika strażacka

Opublikowany 27.07.2012

6 pożarów i 12 miejscowych zagrożeń miało miejsce na terenie chronionym przez komendę w okresie od dnia 16.07 do dnia 22.07 – informuje rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Lubartowie.

 17 lipca

Pałecznica Kolonia. O godz. 19:39 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Lubartowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Pałecznica Kolonia, w
gm. Niedźwiada. Po dojeździe na miejsce zastępów ratowniczych stwierdzono, że samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo i leżał na prawym boku, oparty dachem o jego pień.
Strażacy za pomocą sprzętu hydraulicznego dostali się do uwięzionego w samochodzie mężczyzny. W działaniach udział brały dwa zastępy z JRG Lubartów. Po przeprowadzeniu czynności dochodzeniowych przez policję, pojazd został postawiony na koła. Okazało się, że
kierujący samochodem bmw, 22 – letni mieszkaniec gminy Niedźwiada podczas wyprzedzania osobowego volvo, stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z jezdni i uderzył w drzewo. Siła uderzenia kompletnie zniszczyła auto. Kierowca z licznymi obrażeniami, w tym z raną tętnicy podkolanowej, trafił do szpitala w Lublinie. W miejscu gdzie doszło do wypadku obowiązuje znak „zakaz wyprzedzania”, a na jezdni namalowana jest podwójna linia ciągła.

 Foto: Policja

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7112).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.