W dziale | Fakty

Krystian Olszta z MKS ‚Lubartów’ zwycięzcą gali MCF6

Opublikowany 28.09.2020

W sobotę 26 września zawodnik MKS ‚Lubartów’ Krystian Olszta wystąpił na prestiżowej Gali MMA – MCF6 Ertons Fight Night. Wygrał z zawodnikiem z Lublina.

Przeciwnikiem reprezentanta naszego Mmasta był zawodnik GYM Lublin, Krzysztof Dobrzyński występujący już dwukrotnie przed dużą publiczoscią w formule półzawodowej.

Mistrz Europy MMA z MKSu nie miał prostego zadania, ale jak zawsze pokazał klasę.  Całość walki zajęła mu 1 minutę 45 sekund. Był to najszybszy nokaut techniczny przeciwnika.

Przebieg walki:

Początek walki to wymiana w stójce, dominacja naszego zawodnika. Kolejne sekundy to próby przeniesienia walki do parteru przez oponenta. Wyszkolenie oraz doświadczenie Krystiana zaowocowało, wypunktowaniem przeciwnika w stójce i obaleniem. Finalizacja walki to mocne kolana i uderzenia na korpus i głowę przeciwnika. Walka zakończona TKO (techniczny nokaut), przeciwnik nie był w stanie prowadzić dalszej walki – zamroczenie, brak reakcji. 

Był to świetny występ Krystiana i całego MKS Lubartów. Jest to kolejny dowód na to, że ciężka praca i szkolenie MMA w lubartowskim klubie jest na wysokim poziomie!. Jak na Człowieka Roku przystało Krystian Olszta udowodnił, że tytuł ten oraz miano Mistrza Europy MMA nie były przypadkiem – informuje Jakub Adamczyk.

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7114).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.