Liga pływacka „Wodnik Szuwarek”

28 października odbyła się V już przedostatnia runda krasnostawskiej ligii pływackiej „Wodnik Szuwarek”. Udział w zawodach wzięło troje zawodników LKP Skalar Lubartów:
* Wróblewska Kaja
* Reszko Ada
* Gryzio Wojciech
Zawodnicy świetnie reprezentowali klub, pobijając swoje rekordy życiowe. Medale dla klubu zdobyły: KAJA WRÓBLEWSKA-która startowała z rocznikiem 2006 w II blokach pływackich na 50 m stylem dowolnym zajęła miejsce 3 z czasem 33.77(rekord życiowy) oraz 200 m stylem grzbietowym zajęła miejsce 3 z czasem 2:49.35(rekord życiowy)
ADA RESZKO- na 25 m stylem dowolnym z czasem 22.81 zajęła miejsce 2
WOJCIECH GRYZIO- na 50 m stylem grzbietowym zajął miejsce 10 oraz na 50 m stylem dowolnym zajął miejsce 12
Serdecznie Gratulujemy naszym zawodnikom oraz życzymy dalszych sukcesów w finale ,który odbędzie się 16 grudnia.