W dziale | Fakty

Liga Szuwarek w Krasnymstawie

Opublikowany 20.10.2016

16 października na pływalni MOSiR Krasnystaw zorganizowano V rundę Ligi Pływackiej Szuwarek. Ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Lubartowie wystartowała grupa 21 dzieci z klas pływackich IIs i IIIs. Była to przedostatnia runda w tym roku.

gl

Poniżej wyniki młodych pływaków z SP3:

– rocznik 2009 styl dowolny na 25m dziewczęta: II miejsce – Antonina Szabała (22.42s), VI miejsce – Kaja Kostyła (29.15s), VIII miejsce – Aleksandra Szczerba (30.13s), IX miejsce – Kaja Czakon (30.27s), X miejsce – Nina Maluga (31.31s), XIV miejsce – Weronika Węgrzyn (34.49s),

– rocznik 2009 styl dowolny na 25m chłopcy: V miejsce – Wojciech Ulma (29.99s),

– rocznik 2008 styl dowolny na 50m dziewczęta: XI miejsce – Hanna Szczygielska (56.08s), XIII miejsce – Wiktoria Paśnik (1:01.74s),

– rocznik 2008 styl dowolny na 50m chłopcy: IV miejsce – Iwo Brzyski (51.32s), VII miejsce – Grzegorz Koziński (52.83s), VIII miejsce – Igor Kostyła (53.67s), X miejsce – Kamil Kubik (54.38s), XIII miejsce – Ksawery Kuźma (1:04.65s),

– rocznik 2007 styl dowolny na 50m dziewczęta: XI miejsce – Milena Gajos (51.23s), XV miejsce – Zuzanna Budka (53.54s),

– rocznik 2007 styl dowolny na 50m chłopcy: VI miejsce – Bartosz Urban (41.48s), XI miejsce – Mikołaj Czerniachowski (48.96s), XIV miejsce – Jakub Kisiel (50.55s), XVI miejsce – Aleksander Ulma (55.67s),

– rocznik 2008 styl klasyczny na 25m dziewczęta: VIII miejsce – Hanna Szczygielska (30.08s), X miejsce – Wiktoria Paśnik (33:26s),

– rocznik 2008 styl klasyczny na 25m chłopcy: V miejsce – Igor Kostyła (29.43s), VI miejsce – Iwo Brzyski (30.82s), IX miejsce – Grzegorz Koziński (33.15s), X miejsce – Kamil Kubik (34.24s), XII miejsce – Ksawery Kuźma (36.82s).

– rocznik 2007 styl klasyczny na 50m dziewczęta: XII miejsce – Milena Gajos (1:06.71s), XIII miejsce – Zuzanna Budka (1:07.15s),

– rocznik 2007 styl dowolny na 50m chłopcy: XI miejsce – Bartosz Urban (1:06.14s), XII miejsce – Wojciech Misztal (1:08.63s), XI miejsce – Mikołaj Czerniachowski (1:09.25s), XIV miejsce – Aleksander Ulma (1:25.30s), XV miejsce – Jakub Kisiel (1:32.58s).

Jak zwykle dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu rodzicom. Zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy.

Dariusz Klej

img_0476img_0478img_0485img_0486img_0487img_0489img_0490img_0492

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6119).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.