W dziale | Fakty

Lubartowscy karatecy na turnieju mikołajkowym

Opublikowany 07.12.2017

Lubartowscy zawodnicy z Klubu Karate Tradycyjnego „BUSHI”, którzy na co dzień ćwiczą w Szkole Podstawowej nr 1 w Lubartowie, wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju Dzieci w Karate Tradycyjnym.

Turniej odbył się w niedzielę 3 grudnia, w hali widowiskowo-sportowej OSiR w Biłgoraju odbył. Organizatorem zawodów był Lubelski Związek Karate Tradycyjnego, zaś patronat nad imprezą objął Polski Związek Karate Tradycyjnego. W turnieju wystartowało ponad 300 zawodników z: Rzeszowa, Janowa Lubelskiego, Tomaszowa Lubelskiego, Kraśnika, Zamościa, Lubartowa, Niemiec oraz Lublina. Młodzi adepci karate prezentowali swoje umiejętności w konkurencji kihon i kata. Dla wszystkich zawodników zostały przygotowane mikołajkowe upominki, pamiątkowe medale okolicznościowe oraz dyplomy, a dla najlepszych dodatkowo puchary i medale za miejsca na podium. W turnieju wystartowali zawodnicy z Klubu Karate Tradycyjnego ”BUSHI”, między innymi mieszkańcy miasta Lubartów, którzy na co dzień ćwiczą w Szkole Podstawowej nr 1 w Lubartowie.

Miło nam poinformować, że Jowita Górna oraz Maja Wiącek w swoich grupach zdobyły złote medale. Dzielnie walczyły również ich klubowego koleżanki Martynka Błyskun i Matylda Wróblewska, które stanęły na drugim miejscu podium zdobywając srebrne krążki. Na trzeciej lokacie uplasowała się Anna Wróblewska z brązowym medalem. Swoje pierwsze kroki na macie podczas zawodów stawiały Alicja Mituła i Oliwia Tchórz, które pomimo dużej konkurencji dzielnie walczyły.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Klubu Karate Tradycyjnego „BUSHI”

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (4946).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.