W dziale | Fakty

Mają sposób na jesienne lenistwo

Opublikowany 17.10.2012

Studencie! Uczniu! Mieszkańcu Lubartowa lub okolic!

Takie są fakty: jeśli sam nie podniesiesz się z fotela i nie wypowiesz wojny jesiennemu lenistwu i powakacyjnej depresji, nic nie uchroni cię przed ich niecnym planem usidlenia cię w domu, a w rezultacie przed groźbą absolutnego marnotrawstwa czasu przed. Czasu zostało już niewiele, ale jeszcze nie wszystko stracone.

Podnieś się dla innych…

Jeśli czujesz, że z początkiem nowego roku szkolnego/akademickiego masz za dużo wolnego czasu – dołącz do nas! Jeżeli zaś czujesz, że nie masz go zupełnie: dołącz tym bardziej.

Po co? Żeby poczuć, że żyjesz! Nie od dziś wiadomo, że pomaganie sprawia radość większą temu, który daje, niż otrzymującemu pomoc. A my mamy dla Ciebie wiele pól, na których możesz rozwinąć Twe nowe piękne skrzydła wolontariusza Koło dziennikarskie, czynny udział w organizowaniu lokalnych imprez, akcji charytatywnych, koncertów, kontakt z drugim człowiekiem podczas spotkań integracyjnych oraz wiele innych, do których Ty możesz dorzucić swoje świeże pomysły!

lub przyjdź do nas po to, czego Ci potrzeba

Jeżeli zaś chciałbyś spotkać ludzi, którzy z ogromnym entuzjazmem pomogą Tobie – nie czekaj i nie pozwól nam czekać na Ciebie! Mamy do zaoferowania bezpłatne zajęcia edukacyjne z niemal wszystkich przedmiotów, bezpłatne konsultacje w Poradni (psycholog, socjolog), interesujące konferencje, dotykające codziennych, a jednak bardzo ważnych spraw, jak również wiele atrakcyjnych wydarzeń kulturalnych: festyny, spotkania, zloty (Piknik motocyklowy), eventy sportowe (Liga Koszykówki, Francesco Cup) oraz wiele innych nieocenionych szans na spotkanie fascynujących ludzi.

Niezależnie od tego, jak chcesz do nas dołączyć: nie wahaj się, bo z pewnością czekamy właśnie na Ciebie!

Kontakt: www.alwernia.org.pl

e-mail: alwernia.lubartow@gmail.com

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7114).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.