W dziale | Fakty

Mama 8-latki odnaleziona na przystanku

Opublikowany 02.05.2013

Niespełna godzina wystarczyła policjantom z Lubartowa aby odnaleźć kobietę która zaginęła wraz z 8 – letnią córką. Okazało się, że przyczyną dłuższej nieobecności kobiety w domu był alkohol. W chwili odnalezienia miała ona w organizmie 2 promile alkoholu. Na szczęście ani jej, ani jej córce nic się nie stało.policja foto zima

We wtorek kilkanaście minut po godzinie 21:00 Lubartowscy policjanci zostali zaalarmowani o zaginięciu 29 – letniej kobiety i jej 8 – letniej córki. Zgłaszającym był będący pod wpływem 1,3 promila alkoholu, mąż zaginionej kobiety – mówi Grzegorz Paśnik z KPP Lubartów –  Według niego, żona z córką wyszły kilka godzin wcześniej z domu i miały powrócić przed godziną 19:00. Mimo to, do godziny 21:00 nie pojawiły się w miejscu zamieszkania, ani nie dały żadnego sygnału, że wrócą później.

Mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania zaginionych. Już po niespełna godzinie odnaleźli je na jednym z przystanków autobusowych w Lubartowie. Okazało się, że 29 – letnia matka była kompletnie pijana. Badanie wykazało, że była pod wpływem 2 promili alkoholu. Obok niej na ławce siedziała wystraszona córka. Jako, że oboje rodzice byli pijani dziewczynką zaopiekowała się jej babcia.
Teraz sprawą zajmie się sąd. Za narażenie innej osoby na utratę życia lub zdrowia grozi 5 lat pozbawienia wolności.

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7479).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.