Masz głos w sprawie S 19

Konsultacje publiczne projektu Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2014-2023 ogłosiło 22 grudnia 2014r. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. W ramach tego programu zaplanowano budowę części drogi ekspresowej S19. Odcinek Lublin-Lubartów znalazł się na 8 miejscu listy listy rezerwowej.


Każdy może złożyć uwagi do projektu programu. Taką możliwość dopuściło ministerstwo z terminem do 30 stycznia 2015 r. Jedną z form wysyłania uwag jest uzupełnienie formularza uwag i przesłanie go na adres e-mail: konsultacjepbdk@mir.gov.pl.

Spróbujmy powalczyć o wpisanie tej ważnej dla nas wszystkich inwestycji na listę podstawową. Pokażmy, jak ważna dla nas jest budowa tego odcinka S19. Pokażmy, że za argumentami stojącymi za jego budową stoją konkretni ludzie. W tym celu proszę o wypełnienie załączonego formularza i jego wysłanie na adres e-mail: konsultacjepbdk@mir.gov.pl do 30 stycznia 2015r. Zajmie to tylko kilka minut, a może pomóc w powstaniu tej tak ważnej dla nas drogi. Prezentacja z argumentami za budową tego odcinka S19 – zachęca Jakub Wróblewski, radny miejski.

O S 19 pisaliśmy tutaj 

O S 19 pisaliśmy tutaj