W dziale | Fakty

MOSiR wybrał wykonawcę kompleksu sportowego przy Parkowej

Opublikowany 25.09.2015

Dziś, 25 września, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wyłonił w przetargu wykonawcę robót pod nazwą Budowa kompleksu sportowego “Za parkiem MOSiR Lubartów” Boisko i parking. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma z Wrocławia.

Przetarg na pierwszy etap budowy kompleksu sportowego MOSiR Lubartów ogłosił z początkiem września. W zakresie robót jest budowa m.in.: boiska piłkarskiego, chodników i parkingu. Obiekt ma powstać do końca wakacji 2017.

Do przetargu zgłosiło się sześć podmiotów. Oferta złożona przez Saltex Europa Sp. z o.o.  z Wrocławia została uznana za najkorzystniejszą i wybrana. „Wykonawca spełnia wszystkie warunki,
a oferta została oceniona w oparciu o kryterium wyboru oferty uwzględniając cenę 90 % i gwarancję jakości 10 % i uzyskała najwyższą ilość punktów tj. 100 pkt. Oferta wybrana nie podlega odrzuceniu, a wykonawca, który ją złożył nie podlega wykluczeniu. Wybrana oferta jest najtańsza, a jej cena nie przekracza kwoty, jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.” – czytamy na stronie internetowej MOSiR Lubartów.

Budowane boisko o wymiarach 68×105 wykonane będzie z trawy syntetycznej. Przedmiotem przetargu jest również budowa nawierzchni komunikującej boisko z parkingiem, podjazdów, stacji transformatorowej, linii SN, linii kablowej, linii oświetleniowej, ogrodzenia oraz szaty roślinnej. Dodatkowo w specyfikacji jest wyposażenie, w tym sprzęt do odśnieżania boiska – odśnieżarka mechaniczna z wyrzutem bocznym, z wirnikiem. Przedmiot zamówienia obejmuje także wykonanie robót geodezyjnych oraz dokumentacji powykonawczej.

J.A.

mosir zawiadomienie

mosir lubartów

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6919).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.