W dziale | Fakty

Można głosować jeszcze dziś (niedziela) i jutro (poniedziałek)

Opublikowany 21.04.2013

Lubartów wyprzedzają niestety Częstochowa, Żory i Grudziądz. Ale mobilizacja trwa. Zachęcamy do głosowania na Elektrogumisie z II LO, które  mają jeszcze szansę na zwycięstwo, ale tylko dzięki Waszej pomocy. Uwaga, uwaga! Głosować można jeszcze do 22 kwietnia (poniedziałek).

Dzięki Wam lubartowska młodzież może wygrać grant w konkursie „Projekt z klasą”. Ewentualną wygraną przeznaczą na nagrody dla uczniów i szkół biorących udział w zbiórce zużytych baterii na terenie Lubartowa, a także na prezenty dla dzieci z domu dziecka we Lwowie.

Co trzeba zrobić, żeby zagłosować? Wykonać pięć kroków:

1. wejść na stronę konkursu www.projektzklasa.pl (projekt – bajka Elektrogumisiów znajduje się w zakładce Konkurs. Aby znaleźć bajkę, trzeba przejść na dół strony i kliknąć na drugą stronę projektów);

2. kliknąć „głosuj” przy projekcie nr 00030;

3. wypełnić wyświetlony formularz;

4. aktywować link (został on automatycznie wysłany na twój e-mail);

5. zaakceptować regulamin. Można oddać tylko 1 głos dziennie.

Projekt Elektrogumisiów to realizacja bajki edukacyjnej nie tylko dla najmłodszych. Jest to – uwaga – bajka o czerwonym kapturku i o tym, jak należy postępować ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym. Mamy mało czasu na mobilizację, bo głosowanie trwa do 20 kwietnia.

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6849).


Skontaktuj się z autorem

Komentarze do artykułu (1)

  1. redakcja:

    My już dzisiaj głosowaliśmy. Ty też nasz szansę na dobry uczynek, tylko wejdź na str. http://www.nowaera.pl/component/projektzklasa3/projekty.html
    i zagłosuj 🙂 Zrób coś dobrego dzisiaj i popraw sobie humor 🙂

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.