W dziale | Fakty

Muzeum w Kozłówce w marcu rozpoczyna sezon turystyczny

Opublikowany 23.02.2016

Sezon targów turystycznych

Początek roku to czas intensywnej pracy promocyjnej Muzeum w Kozłówce na targach turystycznych. Sezon inaugurujemy podczas XXII Targów – Regiony Turystyczne „NA STYKU KULTUR” w Łodzi od 26 do 28 lutego 2016 r. Miejscem imprezy jest

Hala Expo-Łódź przy al. Politechniki 4. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawują: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polska Organizacja Turystyczna, Urząd Marszałkowski w Łodzi. Delegacja z Kozłówki znajdzie się w doborowym towarzystwie pasjonatów naszego regionu pod szyldem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego. Na targach zadebiutuje nowy folder Muzeum Zamoyskich.

Konferencja prasowa

Już 18 marca rozpocznie się nowy sezon turystyczny w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce. Wprowadzeniem do pałacowych wnętrz będzie spotkanie, które odbędzie się 15 marca godz.10.00, w filii numer 35 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Bursztynowa). Wezmą w nim udział: Dyrektor Muzeum, Anna Fic-Lazor, kurator tegorocznej wystawy czasowej, kustosz Karolina Wilkowicz, oraz Magdalena Pilsak, przewodniczka i edukatorka. Na spotkaniu zostaną przedstawione muzealne plany na rok 2016. Nie zabraknie nowości i ciekawostek, także w kontekście współpracy muzeum z Miejską Biblioteką Publiczną w Lublinie. Konferencja prasowa będzie połączona z warsztatami plastycznymi dla dzieci. Wstęp na nie jest wolny.

Dokumentacja uczestnictw w targach turystycznych w Łodzi

Dokumentacja uczestnictw w targach turystycznych w Łodzi

Warsztaty konserwatorskie

Warsztaty konserwatorskie

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7581).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.