W dziale | Fakty

Nowe władze MKTR Relaks

Opublikowany 28.03.2019

21 marca w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Lubartowie odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Miejskiego Koła Turystyki Rowerowej Relaks. W spotkaniu uczestniczyło 51 osób zrzeszonych w stowarzyszeniu, jak i sympatyków.

 

Zebrani udzielili absolutorium ustępującemu zarządowi, a następnie wybrali nowe władze stowarzyszenia: zarząd oraz komisję rewizyjną.Łącznie do zarządu kandydowało 9 osób. Ostatecznie nowym prezesem wybrana została Teresa Psuj, wiceprezesem Ryszard Pacuła, sekretarzem Stanisław Krzemiński, kronikarzem Monika Jarosz, skarbnikiem Zbigniew Węgrzyn. W skład zarządu weszli jeszcze Janusz Kobyłka i Rafał Psuj. W nowej komisji rewizyjnej obecnie będą zasiadać: Tadeusz Mróz – przewodniczący komisji,Lucyna Kowalczyk i Andrzej Zdunek. Podczas spotkania członkowie MKTR Relaks zapoznali się z regulaminem imprez turystycznych oraz przyjęta została bogata oferta wyjazdów krajowych i zagranicznych na 2019 rok.

Wśród zaplanowanych na ten rok imprez są między innymi rajdy po najbliższej okolicy,rajd po Ziemi Sandomierskiej,rajd na Roztocze, rajd na Mazury, ostatni- IV etap dookoła Polski z Żywca do Szczecina, rajd do Niemiec i wyprawa do krajów Beneluxu. Nowy zarząd stowarzyszenia zaprasza wszystkich chętnych do wstąpienia w szeregi Relaksu jak i do uczestnictwa w proponowanych rajdach.

Katarzyna Piekarczyk


Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6412).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.