W dziale | Fakty

Nowy dyrektor w II LO

Opublikowany 18.07.2013

DSC_5735Rozstrzygnięto właśnie konkurs na dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Firleja w Lubartowie. Z fotelem dyrektora pożegnał się Radosław Borzęcki, który zarządzał szkołą przez ostatnie 5 lat.

Bezwzględną większością głosów na funkcję  dyrektora II LO został wybrany Leszek Sienkiewicz, dotychczas nauczyciel w RCEZ – mówi burmistrz Janusz Bodziacki.

Do konkursu przystąpiło trzy osoby. Do drugiego etapu komisja konkursowa dopuściła dwie  (Radosław Borzęcki i Leszek Sienkiewicz). Kandydatura jednej z osób została odrzucona z przyczyn formalnych. (kw)

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (918).


Skontaktuj się z autorem

Komentarze do artykułu (2)

  1. Kamil:

    Moim zdanie zmiana nie była potrzebna. Borzęcki zarządzał szkołą dobrze a teraz uczniowie będą musieli przyzwyczaić się do kogoś innego. To bardzo źle. Ze zmianą dyrektora polecą pewnie i zmiany kadrowe. II LO ma solidnych nauczycieli i łatwo ich nie oddamy!!

  2. Paulina:

    To jest masakra ze nie liczą sie zasługi to ile dyrektor zrobił dla szkoły tylko najważniejsze są plecy i partie polityczne. Dyrektora polonistę zastąpi nauczyciel w-fu hehe smiech na sali. Brawo i to jest właśnie polityka naszego miasta – żal

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.