W dziale | Fakty

Opel uderzył w drzewo

Opublikowany 20.04.2017

8 kwietnia o godz. 02:24 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Lubartowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowy w miejscowości Stara Jedlanka, gm. Uścimów.
Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej okazało się, że na poboczu drogi poza rowem, miedzy drzewami znajduje się samochód osobowy marki Opel Vectra, który uderzył w drzewo. W pojedzie znajdowała się jedna osoba – kierowca (mężczyzna), przytomny
z widoczną raną głowy. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zakręceniu zbiornika z gazem, oświetleniu terenu działania, jednocześnie wykonano przy użyciu sprzętu hydraulicznego dostęp do poszkodowanego, ewakuowano go do karetki
pogotowia. Ponadto przeszukany został teren wokół pojazdu w celu sprawdzenia, czy nie ma innych osób poszkodowanych. Przypuszczalna przyczyną zdarzenia prawdopodobnie było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.
W działaniach brały udział dwa zastępy z KP PSP w Lubartowie, zastęp KP PSP w Parczewie oraz zastępy z OSP w Uścimowie i OSP Ostrowie Lubelskim.

Materiał: KP PSP

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6754).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.