W dziale | Fakty

Pierwsze takie targi w Lubartowie

Opublikowany 27.03.2013

Pierwsze Targi Ślubne w Lubartowie odbyły się 23 marca w Hotelu Wincentów. Wzięło w nich udział 16 wystawców, głównie z naszego miasta.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy taneczne. Umiejętności tancerzy z pewnością przydadzą się przyszłym młodym parom, dlatego ofertę nauki tańca towarzyskiego zaprezentował  Klub „Chochlik”, działający przy Lubartowskim Ośrodku Kultury.

I Targi Ślubne nie obyły się także bez pokazów mody, fryzur oraz makijażu ślubnego. Można było zobaczyć m.in. propozycje nowego bufetu w hotelu, nowe aranżacje nakryć do stołów, a także – uwaga – opalanie natryskowe (bezpieczne dla skóry). W konkursach można było wygrać nagrody-rabaty od wystawców.  Degustację specjałów przygotowali na ten dzień przygotowali zarówno gospodarze, jak  i wystawcy. Imprezę zakończył efektowny pokaz sztucznych ogni. – Na pewno imprezę powtórzymy za rok – zapowiedział Michał Chabior, prowadzący targi. Będziemy się starać zapewnić jeszcze więcej atrakcji niż podczas tej pierwszej.

R. Ozonek foto: Kamil Świderski

 

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (918).


Skontaktuj się z autorem

Komentarze do artykułu (6)

 1. Awek:

  Targi bardzo nieudane moim zdaniem! zaprosili tylko znajome firmy przez co klient nie miał pełnego poglądu na lubartowski rynek ślubny!!

 2. adam:

  popieram przedmówcę … dużo do poprawy pod względem organizacyjnym!!!

 3. marek:

  BYŁEM NA TYCH TARGACH Z MOJA DZIEWCZYNĄ I MUSZĘ PRZYZNAĆ ŻE JESTEM POD WRAŻENIEM. PRZEDE WSZYSTKIM SUPER MIEJSCE NA WESELE PEŁNA KULTURA.ŻAŁUJE TYLKO ZE WYBRAŁEM INNY LOKAL NA NASZE WESELE.

 4. mona:

  ta marek. 🙂

 5. Anonim:

  brzydka modelka wygląda jak sztuczna

 6. Katarzyna:

  Hej,Targi jak na pierwszy raz uważam za bardzo udane. Uczestniczyłam w nich jako modelka, no i uważałam że to będzie totalna klapa – bo było mało plakatów na mieście a po za tym pogoda była bardzo mroźna. Nie sądziłam że aż tak wiele będzie zainteresowanych.
  Myśle że w przyszłym roku Targi będą kolejny raz organizowane tylko z większym wyprzedzeniem i na jeszcze wyższym poziomie niż tegoroczne.
  Pozdrawiam serdecznie 🙂

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.