W dziale | Fakty

POBIEGNIJ dla małego Szymka

Opublikowany 11.06.2015

Trwają przygotowania do kolejnego biegu charytatywnego Pokój i dobro, organizowanego przez stowarzyszenie Alwernia. Impreza odbędzie się w sobotę 20 czerwca.

– Bieganie jest coraz bardziej popularne, dlatego liczymy, że pobijemy rekord frekwencji. W pierwszej edycji pobiegły 202 osoby, natomiast rok temu mieliśmy już 283 uczestników. Warto pobiec i swoim wysiłkiem wspomóc potrzebującego chłopca. To już trzecia edycja charytatywnego biegu. Tym razem biegniemy dla małego Szymka. Sześcioletni teraz chłopiec urodził się z rozszczepem kręgosłupa, przepukliną oponowo-rdzeniową i wodogłowiem. Ma porażenie wiotkie stóp oraz obniżone napięcie mięśniowe od pasa w dół. Jego intensywna rehabilitacja przynosi pozytywne efekty, ale jest niestety bardzo kosztowna mówi szef sztabu organizacyjnego imprezy Marcin Socha.

plakat pokoj i dobro

 

I ty możesz pomóc. Przyłącz się do akcji! Przebiegnij DYCHĘ DLA SZYMKA i pomóż mu lepiej żyć! Lista startowa zawiera już ponad 100 uczestników i codziennie wzrasta o kolejne osoby. Informacje, regulamin, rejestracja, lista startowa i trasa zamieszczone są na stronach www.lubartowbiega.pl oraz www.alwernia.org.pl.

Termin: 20 czerwca 2015 r., godz. 16.00.

ig

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7605).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.