W dziale | Fakty

Pomóż Lubartowskiemu Towarzystwu Muzycznemu

Opublikowany 14.03.2017

Lubartowskie Towarzystwo Muzyczne zakwalifikowało się do I etapu konkursu Tesco „Decydujesz, pomagamy”.  Na projekt Towarzystwa można głosować w lubartowskim hipermarkecie podczas zakupów.

 

Projekt, który się zakwalifikował w konkursie Tesco to V Ogólnopolski Festiwal Muzyki Kameralnej „Sempre” planowany w połowie września. Przypominamy, że głównym celem  Festiwalu jest promocja miasta Lubartów i jego wyjątkowych miejsc, do których należy Bazylika św. Anny.

Tego typu wydarzenia odbywają się m.in.  w Kazimierzu, Krynicy Górskiej, Busku Zdroju i kojarzone są właśnie  z tymi miastami. Festiwal jest adresowany do mieszkańców miasta i regionu lubelskiego. Jako gości planujemy pozyskać animatorów życia koncertowego i kulturalnego  z całej Polski. Wykonawcami będą wybitni soliści wchodzący w skład kameralnych zespołów instrumentalnych, wokalnych i wokalno – instrumentalnych. Repertuar ma być różnorodny, utwory muzyki kościelnej i świeckiej, od muzyki renesansowej po współczesną – informuje Elżbieta Michalak ze Społecznej Szkoły Muzycznej w Lubartowie.

Organizatorzy Festiwalu „Sempre”, czyli Szkoła Muzyczna i Lubartowskie Towarzystwo Muzyczne dzięki wsparciu Tesco (do uzyskania jest 5000 zł) mają zamiar zaprosić profesjonalny chór. Głosowanie jest proste, przy zakupach w Tesco w Lubartowie lub Łęcznej dostajemy żetony i wrzucamy je do urny. Głosowanie trwa do 7 kwietnia. Szczegóły pod linkiem  https://pomagamy.tesco.pl/project/846.

SN

 

 

 

 

 

 

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7459).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.