POTRÓJNIE ZŁOTA ZUZANNA

W obsadzie 83 zawodników z 12 klubów rozegrane zostały 19 marca w Lublinie Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych w Taekwon-do ITF. Wśród uczestników była sześcioosobowa reprezentacja Miejskiego Klubu Sportowego „Lewart” AGS Lubartów. Bardzo dobrze spisała się Zuzanna Gadzała, która wywalczyła trzy złote medale. Dzięki takim wynikom została najlepszą juniorką imprezy. W klasyfikacji generalnej juniorzy zdobywając 3 złote i 2 srebrne medale, zajęli drugie miejsce. Juniorzy młodsi zaprezentowali się nieco słabiej zdobywając łącznie 4 medale – 2 srebrne i 2 brązowe.

Reprezentacja Lewartu: juniorzy – Zuzanna Gadzała, Alicja Ogórek, Dariusz Wierzbicki; juniorzy młodsi – Emilia Mitura, Ilona Kubera, Adam Bronisz; trenerzy Jerzy Jedut, Jarosław Suska.