W dziale | Fakty

PRZEGLĄD TEATRZYKÓW DZIECIĘCYCH W KOCKU

Opublikowany 30.04.2019

25 kwietnia odbyła się jedna z ważniejszych uroczystości szkolnych – XVII Przegląd Teatrzyków Dziecięcych.  

Na wydarzeniu zaprezentowało się sześć grup teatralnych. W konkursie wzięły udział przede wszystkim teatry żywego planu, ale nie zabrakło także przedstawień kukiełkowych.  Była to niezwykła uczta teatralna. Każdy spektakl miał jakieś bardzo ważne przesłanie, poruszał problemy bliskie dzieciom. Prezentacje przenosiły widzów w świat, w którym ważna była  uczciwość, przyjaźń oraz życzliwość wobec bliźnich.

Po obejrzeniu konkursowych przedstawień teatralnych jury w składzie: p. Dominika Trykacz i p. Adam Świć postanowiło przyznać następujące nagrody:

I miejsce-  grupa Inna Bajka ze Szkoły Podstawowej w Kocku za przedstawienie „Calineczka współcześnie”,  grupa Arlekin ze Szkoły Podstawowej w Kocku za przedstawienie „Gnomy”, grupa Słodziaki- Przytoczniaki z Zespołu Szkół w Przytocznie za przedstawienie „Na tropie”

II miejsce- grupa Niedźwiadki ze Szkoły Podstawowej w Woli Skromowskiej za przedstawienie „O rybaku i złotej rybce”,  grupa Dzieci za Kurtyną z Zespołu Placówek Oświatowych w Borkach za przedstawienie „Wiosenne przebudzenie”

Nagrodę specjalną przyznano grupie Kolorowe Nutki z Niepublicznego Przedszkola w Kocku za przedstawienie „Rzepka”.

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6837).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.