W dziale | Fakty

Przetarg na ścieżki rowerowe, parking i chodniki rozstrzygnięty

Opublikowany 01.04.2019

Urząd Miasta Lubartów 28 marca wybrał najkorzystniejsze oferty w przetargu w ramach projektu „Mobilny LOF”, dotyczącym budowy m.in ścieżek rowerowych wzdłuż ulicy Lubelskiej oraz parkingu pomiędzy ul. Lubelską i ul. Powstańców Warszawy.

Jak już informowaliśmy – w Lubartowie powstaną nowe ciągi piesze, parkingi i ścieżki rowerowe. Zamówienie jest podzielone na dwie części. Pierwsza dotyczy rozbudowy ulic Lubelskiej, Rynek I, Słowackiego i Batalionów Chłopskich w Lubartowie w zakresie budowy ciągów pieszych, dróg rowerowych i ciągów pieszo-rowerowych. Tutaj najkorzystniejsza okazała się oferta Przedsiębiorstwa Robót Drogowych Lubartów S.A. – 3,5 mln zł brutto.

Druga część zamówienia to przebudowa drogi wewnętrznej pomiędzy ul. Lubelską i ul. Powstańców Warszawy w Lubartowie w zakresie przebudowy miejsc postojowych i zjazdów. W tym przypadku najkorzystniejsza oferta – za prawie 197 tys. zł wpłynęła od firmy Art – Bruk Monika Chołody z Miłocina.Prace powinny się zakończyć do 30 listopada 2019 r. w przypadku I części zamówienia i do 31 października dla II części.

Sylwia Cichoń


Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6849).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.