W dziale | Fakty

„Recytacje z …Noblem” – wyniki konkursu

Opublikowany 09.10.2019

W dniach 8-9 października w Lubartowskim Ośrodku Kultury zorganizowano konkurs recytatorski „Recytacje z …Noblem”.

Protokół XIV edycji Miejskiego Konkursu Recytatorskiego „Recytacje z Noblem” 

Jury w składzie: Sylwia Cichoń (przewodnicząca), Marek Danielkiewicz (sekretarz), Agnieszka Karpińska (członek) i Katarzyna Wójcik (członek), po wysłuchaniu 142 uczniów przyznało nagrody (książki) i wyróżnienia.

Nagrody otrzymali: 

  1. Milena Kozieł, kl. II a – Szkoła Podstawowa Nr 1, nauczyciel Dorota Rola
  2. Mateusz Kloc, kl. IV a – Szkoła Podstawowa Nr 1, nauczyciel Monika Kędziora
  3. Joanna Waśniowska, kl V d – Szkoła Podstawowa Nr 1, nauczyciel Monika Kędziora
  4. Julian Machnikowski, kl. II c – Szkoła Podstawowa Nr 3, nauczyciel Marta Majchrzak
  5. Alicja Derecka, kl. III d – Szkoła Podstawowa Nr 3, nauczyciel Anetta Bober
  6. Aleksandra Kozak, kl. V d – Szkoła Podstawowa Nr 3, nauczyciel Aleksandra Pietraszek
  7. Dominik Bajas, kl. I a – Szkoła Podstawowa Nr 4- nauczyciel Ewa Czech i Gabriela Rogala
  8. Ksawery Fidut, kl. II a – Szkoła Podstawowa Nr 4 , rodzic, Ewelina Fidut
  9. Gabriela Guz, kl. I a – Zespół Szkół Nr 2 ks. K. P. Sanguszki, nauczyciel Maria Biernacka Drabik
  10. Weronika Ostrowska, kl. I c – II Liceum Ogólnokształcące im. P. Firleja, nauczyciel Agnieszka Opolska
  11. Magdalena Świrska, kl. I c – II Liceum Ogólnokształcące im. P. Firleja, nauczyciel Agnieszka Opolska

Po odbiór nagród – książek prosimy się zgłosić do budynku LOK, w dniach 15 – 16 października br. od 10.00 do 16.00 ( p. Danielkiewicz).

 

Jury z przyjemnością wysłuchało interpretacji i wyróżniło następujących uczniów:

Aleksandra Jaroszyńska, kl. II a – Szkoła Podstawowa Nr 1, Maja Michaluk, kl. V d – Szkoła Podstawowa Nr 1, Laura Derecka, kl. V f – Szkoła Podstawowa Nr 3, Patryk Woliński, kl. V e – Szkoła Podstawowa Nr 3, Adrian Grabowski, kl. VIII b – Szkoła Podstawowa Nr 3, Jan Tarnowski, kl. V d – Szkoła Podstawowa Nr 3, Amelia Rola, kl. II e – Szkoła Podstawowa Nr 3, Antoni Kozak, kl. II e – Szkoła Podstawowa Nr 3, Wiktoria Wołowicz, kl. II b – Szkoła Podstawowa Nr 3, Julia Chaber, kl. IV b – Szkoła Podstawowa Nr 3, Dominika Wągrodna, kl. II c – Szkoła Podstawowa Nr 4, Nikola Woch, kl. IV a – Szkoła Podstawowa Nr 4, Marek Przytocki, kl. II c – Szkoła Podstawowa Nr 4, Klara Dalentka, kl. I b – Szkoła Podstawowa Nr 4, Maria Ślifirczyk, kl. I a – Szkoła Podstawowa Nr 4.

Spośród uczniów szkół średnich wyróżniono: Marika Kozłowska, kl. I h – Zespół Szkół Nr 2 im. P.K. Sanguszki, Alicja Tomasiak, kl. I c – II Liceum Ogólnokształcące im. P. Firleja.

Jury składa gorące podziękowania polonistom i opiekunom wszystkich uczestników naszego konkursu.

 

Sylwia Cichoń, Marek Danielkiewicz, Katarzyna Wójcik i Agnieszka Karpińska

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6054).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.