W dziale | Fakty

Sukces Przemka

Opublikowany 28.12.2017

15 grudnia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim 90. uczestników z całego województwa lubelskiego rywalizowało w okręgowym etapie IV edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach. Wśród osób zakwalifikowanych do etapu ogólnopolskiego znalazł się uczeń II Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Firleja w Lubartowie – Przemysław Szymanek z klasy II c.

Olimpiada Wiedzy o Mediach organizowana jest przez Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego, Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej KUL oraz 14 innych uczelni z całego kraju. W etapie centralnym Przemek wraz z uczestnikami z całej Polski będzie walczyć o jeden z 48 indeksów na studia dziennikarskie w renomowanych wyższych uczelniach, o cenne nagrody rzeczowe oraz o staż w wybranych redakcjach Wydawnictwa Bauer, w Interii lub RMF FM i RFM Maxxx. Patronat nad Olimpiadą objęli Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska oraz Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin.

Przemek napisał świetnie test z wiedzy o mediach i znalazł się w dziesięcioosobowej grupie uczestników z najlepszych szkół województwa lubelskiego, którzy w marcu będą rywalizować w etapie centralnym Olimpiady. Opiekunem Przemka jest p. Agnieszka Opolska. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w Warszawie.

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6748).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.