W dziale | Fakty

Szansa na ścieżki rowerowe w Lubartowie

Opublikowany 17.02.2016

Miasto Lubartów ogłosiło zaproszenie do składania ofert na opracowanie koncepcji ścieżek rowerowych.

Zamówienie to realizowane jest w ramach projektu „Mobilny LOF”, zgłoszonego do dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego. Obejmuje opracowanie koncepcji układu podstawowych tras rowerowych przebiegających na terenie Gminy Miasto Lubartów. Mają one służyć podróżom o charakterze lokalnym i ponadlokalnym, dojazdom do centrum, podróżom międzyosiedlowym oraz poza miasto. Zamówienie przewiduje także przeprowadzenie konsultacji społecznych zaproponowanych rozwiązań i uzgodnienie koncepcji z zarządcami dróg i terenów.

Oferty należy składać do 24 lutego w UM Lubartów przy ul. Jana Pawła II 12, pok. 108, do godz. 11.30. Warunki udziału określone są w ogłoszeniu na stonie BIP Urzędu Miasta Lubartów:

https://umlubartow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=92&p1=szczegoly&p2=1037822

Opracowując koncepcję ścieżek chcemy zebrać informacje od zarządców dróg, uzyskać opinie organizacji rowerowych – mówi Piotr Turowski, naczelnik Wydziału Strategii Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych UM Lubartów. – Dopiero na bazie tych danych będzie opracowywana dokumentacja techniczna.

(J.A.)

zaproszenie_do_skladania_ofert_1 zaproszenie_do_skladania_ofert_2

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6724).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.