W dziale | Fakty

Wakacyjne zajęcia w LOK

Opublikowany 30.06.2016

Trwają „Wakacje w Lubartowskim Ośrodku Kultury 2016”. Od poniedziałku dzieci, młodzież, ale też dorośli mogą korzystać z atrakcji, jakie przygotował dla nich LOK. 

Od początku tygodnia nie brakuje chętnych na korzystanie z zajęć oferowanych przez Lubartowski Ośrodek Kultury. Dzieci uczestniczą w zajęciach plastycznych u instruktor Haliny Bajeny oraz pleneru pod chmurkami prowadzonego przez Marka Danielkiewicza. W poniedziałki i środy o godz. 11.00 było kino wakacyjne – bilet za 10 zł. Kolejne seanse 4 i 6 lipca. Na XIII Wakacyjny Turniej Szachowy zaprasza Piotr Opolski. Codziennie o godz. 15.00 przy ul. Lubelskiej 68 odbywają się warsztaty zespołów rockowych (z instruktorem Zbigniewem Skrzypkiem). W tym samym miejscu jest też Klub Maluch oraz Klub Przedszkolaka i Szkolniaka. Zajęcia teatralne w różnych grupach wiekowych, także dla dorosłych prowadzi Adrian Krać.  Inne zajęcia to warsztaty fireshow (instruktor Łukasz Kosek) czy warsztaty scenopisarskie – prowadzi Bartek Gorzel.  Język niemiecki i angielski to propozycja dla seniorów, a instruktorem jest Ewa Jaszczak. W przyszłym tygodniu od poniedziałku do czwartku można potańczyć zumbę z Anną Knefel. Już jutro 1 lipca „Lato z planszówkami” (instruktor Ewa Jaszczak).  A w poniedziałek 4 lipca warsztaty wokalne organizuje Alfred Kędziora. Tego dnia w naszej redakcji jest Dzień Otwarty o godz. 12.00.

Pełny grafik zajęć znajdziecie tutaj:

http://www.loklubartow.pl/wp-content/uploads/2016/06/Lato2016LOK_a3_30szt.jpg

 

Natomiast w piątek 8 lipca w Galerii w Rynku odbędzie się wernisaż wystawy pt. „Paryż w fotografii”. Autorką fotografii jest nasza koleżanka redakcyjna Aleksandra Jędryszka. Lubartowski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza.

SN

foto: J.A, PeO i RO

wakacje LOK_male
zmnie6zmnie7zmnie8zmnie9zmnie10

zmnie
zmnie2zmnie3zmnie4

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6906).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.