W dziale | Fakty

Weź udział w bezpłatnych zajęciach z pływania

Opublikowany 25.04.2017

Są jeszcze wolne miejsca na bezpłatne zajęcia dla dzieci z klas I-III ze Szkół Podstawowych z miasta Lubartowa.

Lubartowski Klub Pływacki SKALAR serdecznie zaprasza dzieci z klas I-III ze Szkoły Podstawowej Nr 1 i Nr 4 w Lubartowie na II i III edycję bezpłatnych zajęć z nauki i doskonalenia pływania. Zajęcia odbywać się będą od 16 maja do września (II edycja) oraz od października do grudnia 2017 r. (III edycja) na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubartowie przy ul. 1-go Maja 66/74. Godziny zajęć będą ustalone i podane na stronie internetowej klubu www.lkp-skalar.pl w zakładce aktualności (będą to godziny popołudniowe). Zajęcia realizowane będą w związku z Ogólnopolskim Projektem Ministerstwa Sportu i Turystyki pt. „Umiem pływać” przy współudziale Gminy Miasta Lubartów.

Zapisywać dzieci do projektu można elektronicznie smsem pod nr telefonu 502639591 lub drogą mailową lkp_skalar@onet.pl w treści: Projekt Umiem pływać, imię i nazwisko dziecka, szkoła, klasa (np. III c), nr edycji. Jeżeli jest zgłoszenie mailowe proszę podać nr telefonu kontaktowy.

Jest możliwość zapisu tylko na jedną z dwóch edycji. Decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc jest ograniczona!!! Harmonogram zajęć oraz lista uczestników będą dostępne wkrótce na stronie internetowej www.lkp-skalar.pl w zakładce aktualności. W sprawie projektu głównym źródłem informacji będzie strona klubowa www.lkp-skalar.pl – zakładka aktualności. Prosimy na pierwsze zajęcia przynieść wypełnioną deklarację oraz podpisany regulamin przez opiekuna (dostępne są poniżej do pobrania).

W Szkole Podstawowej Nr 3 w Lubartowie realizowany jest również projekt na bezpłatne zajęcia z nauki i doskonalenia pływania w klasach. Więcej informacji wkrótce u wychowawców.

Materiał: LKP Skalar

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7605).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.