W dziale | Fakty

Wjechał w ogrodzenie i uciekł

Opublikowany 16.08.2016

Oficer Prasowy Komendy Powiatowej PSP w Lubartowie informuje, że w okresie od dnia 08.08. do dnia 14.08.na terenie chronionym przez komendę miało miejsce 20 zdarzeń, w tym 4 pożary oraz 16 miejscowych zagrożeń.

W dniu 09.08. od godz. 14:34 do godz.16:52 Stanowiska Kierowania KP PSP w Lubartowie wpłynęło 8 zgłoszeń o zalaniu piwnic budynków (mieszkalnych, warsztatu, biblioteki publicznej, magazynu) oraz posesji na skutek gwałtownych opadów deszczu na terenie gminy Kock i Jeziorzany. W działaniach ratowniczych brały udział jednostki JRG Lubartów, OSP Kock, Przytoczno oraz Stoczek Kocki. Działania zastępów Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wypompowaniu wody z zalanych obiektów przy pomocy pompy szlamowej.

W dniu 14.08. o godz. 06:17 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Lubartowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Kamionka. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że samochód osobowy marki BMW częściowo blokuję drogę w kierunku jazdy Kamionka – Lubartów. Tylna część pojazdu znajdowała się na chodniku i ogrodzeniu posesji. Samochód miał uszkodzony tył. Uszkodzeniu uległo także ogrodzenie posesji na długości około 10 m, w które uderzył samochód. Osób poszkodowanych nie było w pojeździe. Policja prowadziła poszukiwania kierowcy rozbitego pojazdu. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora i odcięciu gazu od jednostki napędowej. W działaniach brał udział zastęp z JRG Lubartów oraz zastęp OSP Kamionka.

Kamionka 1Kamionka 2

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6455).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.