W dziale | Fakty

Wydanie :

Wpłać minimum 30 złotych i zostań dobroczyńcą

Opublikowany 04.09.2014

Już 19 biegaczy zapisało się na Bieg Sponsorowany czyli jeden z biegów towarzyszących podczas I Półmaratonu Lubartowskiego. Dystans do przebiegnięcia to 2 kilometry. Każdy z zarejestrowanych biegaczy szuka dobroczyńcy, który będzie sponsorował taki bieg. Wystarczy wpłacić minimalnie 30 złotych za 1 etap biegu, aby zrobić dobry uczynek. Wszystkie pieniądze bowiem, które wpłyną od sponsorów lubartowskiego biegu na konto Caritas, będą przeznaczone dla Julki Piskorskiej.
Bieg Sponsorowany organizowany jest razem z Caritas Archidiecezji Lubelskiej. Ideą biegu jest wspomniana pomoc Julce. Wystarczy wejść na stronę biegcaritas.pl , a dokładnie na https://biegcaritas.pl/lista-zawodnikow/ – i wybrać bieg w Lubartowie na 2 km. Tam znajduje się lista naszych zawodników (z pewnością znacie nie jednego z nich. Przy nazwisku biegacza należy kliknąć „zostań sponsorem” i postępować dalej zgodnie z instrukcją.
Sponsorem czy biegaczem może zostać każdy. Także samemu można sponsorować swój bieg. Wszystkie biegi podzielone są na 5 etapów (każdy 400 metrów). Można zasponosorować 1 etap, kilka lub cały bieg. Są 2 kategorie biegów: biały (150 pln/30pln/etap), srebrny (500 pln/100 pln etap) i złoty (1000 pln/200 pln etap).
Przypominamy: pieniądze z biegu idą oczywiście dla Julci Piskorskiej. Do dzieła więc! 🙂

Bieg_cari

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7611).


Skontaktuj się z autorem

Komentarze do artykułu (1)

  1. Agata:

    Czyli wychodzi na to że Julcia dostanie pieniądze TYLKO z odcinka który odbędzie się w Lubartowie? Czy z całości biegu?

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.