W dziale | Fakty

Wybudują boisko za ponad 3 miliony

Opublikowany 06.10.2015

Dziś, 6 października w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Lubelskiej 68 podpisano umowę z firmą SALTEX Europa Sp. z o. o. z Wrocławia na budowę kompleksu sportowego. Inwestycja „Za parkiem MOSiR Lubartów” – boisko i parking – będzie kosztowała ponad 3 mln złotych, z czego Ministerstwo Sportu i Turystyki dofinansuje około 900 tys. zł

W podpisaniu dokumentu uczestniczył  Dyrektor Zarządzający SALTEX Europa Sp. z o. o. Grzegorz Zych  oraz Dyrektor MOSiR Lubartów – Janusz Gierach.

– Cieszę się, że po wielu latach, w których planowana była budowa obiektów sportowych w naszym mieście z prawdziwego zdarzenia,  dziś wraz z podpisaniem umowy rozpoczynamy pierwszy etap. Stało się to, dzięki staraniom władz miasta Lubartów  – mówi dyrektor MOSiR Janusz Gierach. – Plac budowy zostanie przekazany wykonawcy najpóźniej do 13 października.

W ramach pierwszego etapu ma być wybudowane boisko o wymiarach 68×105 o podłożu z trawy syntetycznej. Obejmie również budowę nawierzchni komunikującej boisko z parkingiem, podjazdów, stacji transformatorowej, linii SN, linii kablowej, linii oświetleniowej, ogrodzenia oraz szaty roślinnej.

Czytaj też : http://www.lubartowiak.com.pl/fakty/mosir-wybral-wykonawce-kompleksu-sportowego-przy-parkowej

Umowa MOSiR Lubartów z Saltex_02Umowa MOSiR Lubartów z Saltex Umowa MOSiR Lubartów z Saltex_03

mosir lubartów

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6846).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.