W dziale | Fakty

Wyniki konkursu „JAN PAWEŁ II – NASZ PAPIEŻ”

Opublikowany 19.10.2017

Na uroczystość rozstrzygnięcia XVII Powiatowego Konkursu Plastycznego „JAN PAWEŁ II – NASZ PAPIEŻ” połączoną z wręczeniem nagród, dyplomów i podziękowań, zaprosiła 19 października Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie.

To cieszący się olbrzymią popularnością konkurs dla dzieci z całego powiatu lubartowskiego, a nawet spoza jego granic. Na jego siedemnastą edycję nadesłano 736 prac plastycznych z 38 przedszkoli, szkół podstawowych, zespołów szkół miasta Lubartowa, Lublina oraz powiatu lubartowskiego.
Kategorie: „Przedszkolaki”, „Szkoły podstawowe, klasy I-III”, „Szkoły podstawowe, klasy IV-VII”, „Gimnazja, klasy II-III”.

UCZESTNICY KONKURSU:

Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie
Przedszkole Miejskie nr 2 w Lubartowie
Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowie
Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubartowie
Prywatne Przedszkole CASPER w Lubartowie
Przedszkole Prywatne „Akademia Przedszkolaka”
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie
Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie
Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
Szkoła Podstawowa w Annoborze
Szkoła Podstawowa w Brzezinach
Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy Książęcej
Zespół Szkół w Firleju
Publiczna Szkoła Podstawowa w Górce Lubartowskiej
Szkoła Podstawowa w Kamionce
Szkoła Podstawowa w Katarzynie
Szkoła Podstawowa im. Gen. Franciszka Kleeberga w Kocku
Szkoła Podstawowa w Kolechowicach
Szkoła Podstawowa im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach
Szkoła Podstawowa w Łucce
Zespół Szkół w Michowie
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Niedźwiadzie
Szkoła Podstawowa w Nowodworze
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Pałecznicy
Szkoła Podstawowa w  Poizdowie
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Przytocznie
Szkoła Podstawowa w Rudnie
Szkoła Podstawowa w Rozkopaczewie
Szkoła Podstawowa w Sernikach
Szkoła Podstawowa w Skrobowie
Szkoła Podstawowa w Tarle
Szkoła Podstawowa w Woli Sernickiej
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Woli Skromowskiej
Szkoła Podstawowa w Wólce Rokickiej
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie

NAGRODY:

Ogółem przyznano 103 nagrody, w tym 102 indywidualne i 1 zbiorową.

Kategoria „Przedszkolaki”

NAGRODY INDYWIDUALNE:

Szkoła Podstawowa w Brzezinach: Zofia Ogrodowska – opiekun Joanna Michalik;  Alicja Budzyńska – opiekun Jolanta Kardas

Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie: Julia Florek, Aleksandra Zawadzka – opiekunowie: Dorota Sękowska, Monika Mazur-Chłopaś

Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie: Joanna Rola, Szymon Jankowski, Jakub Kloc, Józef Kubicki – opiekun Edyta Rydzewska

Przedszkole Miejskie nr 2 w Lubartowie: Gabriel Wawruch – opiekun Anna Łyszcz;   Dominika Wągrodna – opiekun Paulina Sieńczak

Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowie: Julia Drozdowska – opiekun Marzena Karczmarz;  Julia Kowalczyk. Eryk Podleśny – opiekun Małgorzata Misiak;   Kaja Skarżyńska – opiekun Elżbieta Zmysłowska;  Susanna Walczak – opiekun Wioletta Redmerska;  Anna Zdunek -€“ opiekun Elżbieta Bystrzycka

Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubartowie: Katarzyna Kozicka – opiekunowie: Sylwia Nużyńska – Klej, Bernarda Budzyńska;   Nina Czajka – opiekunowie:  Barbara Woźniak, Agata Jednous

Prywatne Przedszkole CASPER w Lubartowie: Lena Łukasiewicz, Marek Przytocki –  opiekun Magda Białoszewska

Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie: Amelia Słabek –  opiekunowie: Gabriela Rogala, Agata Dasiuk

NAGRODA ZBIOROWA KS. PROBOSZCZA STANISŁAWA RZĄSY

Szkoła Podstawowa w Woli Sernickiej:  grupa 6-latków z oddziału  przedszkolnego – opiekun Anna Tchórz

Kategoria szkoły podstawowe, klasy I-III”

NAGRODY INDYWIDUALNE:

Szkoła Podstawowa w Brzezinach: Klaudia Kapusta – opiekun Joanna Pojęta

Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy Książęcej: Eliza Malesa – opiekun Teresa Oniszko

Zespół Szkół w Firleju: Aleksandra Warszawska, Martyna Zagojska – opiekun Beata Adamczyk

Szkoła Podstawowa w Katarzynie: Mateusz Miler – opiekun Hanna Micek

Szkoła Podstawowa w Leszkowicach: Gabriela Misiarz – opiekun Angelika Milaniuk-Mitruk

Szkoła Podstawowa w Łucce: Nadia Szysiak, Julia Wilczyńska – opiekun Aneta Turzańska

Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie: Weronika Powroźnik, Martyna Wolińska – opiekun Agata Sidor

Szkoła Podstawowa w Nowodworze: Angelika Pożak –  opiekun Grażyna Bednarczyk

Szkoła Podstawowa w Skrobowie: Oliwia Mika – opiekun Ewa Małyska

Szkoła Podstawowa w Skrobowie – filia w Mieczysławce: Maja Socha – opiekun Renata Góźdź

Szkoła Podstawowa w Woli Sernickiej: Milena Mierzwińska – opiekun Barbara Borzęcka

Szkoła Podstawowa w Wólce Rokickiej: Kornelia Dziuba, Julia Słomka, Jagoda Wasak -opiekun Aneta Turzańska

Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie:  Kacper Matysek, Emilia Żelazowska –  opiekun Beata Skawińska-Migacz;   Lena Krychowska, Jakub Piotrowicz, Mateusz Różycki – opiekun Barbara Jabłońska Łomott;    Iga Fryl, Karolina Miszczuk –  opiekun Hanna Borawska

Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie: Oliwier Kuśmirek – opiekun Jolanta Falkowicz;  Maja Kosik, Antonina Miduch – opiekun S. Marlena Zabłocka;   Lena Benet – opiekunowie: Renata Stawinoga, S. Marlena Zabłocka

Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie: Zuzanna Marzęda, Milena Góźdź – opiekun Dorota Gadzała;  Patryk Matyjaszczyk – opiekun Marta Mitura

Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie: Piotr Machoń, Julia Powałka – opiekunowie: Anna Muzyka, Paulina Tomasiak;  Alicja Serwin, Martyna Sagan – opiekun Ilona Skałecka;  Alicja Karwowska, Patryk Pacek – opiekunowie: Jolanta Antos, Ewa Czech;  Agnieszka Jonaszko, Julia Symbor, Aleksander Drgas, Jakub Karwowski, Damian Szczęch, Bartosz Wysok – opiekunowie: Wiesława Szczygieł, Elżbieta Mitura;   Aleksandra Skrzypiec, Anna Skrzypiec, Lena Wardak – opiekun Renata Budzyńska; Amelia Rodak – opiekun Beata Lubińska Sagan

Kategoria „Szkoły podstawowe, klasy IV-VII”

NAGRODY INDYWIDUALNE:

Szkoła Podstawowa w Annoborze: Natalia Małyska – opiekun Paweł Urban

Publiczna Szkoła Podstawowa w Górce Lubartowskiej: Amelia Dawidek, Miłosz Dawidek – opiekun Katarzyna Sobich

Szkoła Podstawowa w Brzezinach: Klaudia Bronisz – opiekun Katarzyna Ogrodowska

Szkoła Podstawowa w Kamionce: Otylia Siłuch – opiekun Danuta Małyska

Szkoła Podstawowa w Kocku: Dorota Śmiecińska –  opiekun Elżbieta Krakowiak

Szkoła Podstawowa w Leszkowicach: Gabriela Misiarz- opiekun Angelika Melaniuk-Mitruk

Szkoła Podstawowa w Nowodworze: Hanna Kostyła – opiekun Katarzyna Urban

Szkoła Podstawowa w Poizdowie: Zuzanna Guz – opiekun Joanna Kołaczyńska

Szkoła Podstawowa w Rozkopaczewie: Katarzyna Szalast – opiekun Andrzej Dąbkowski

Szkoła Podstawowa w Skrobowie: Weronika Korsacka – opiekun Dorota Szczuchniak

Szkoła Podstawowa w Woli Sernickiej: Kinga Pożarowszczyk – opiekun Magdalena Bednarczyk

Szkoła Podstawowa w Wólce Rokickiej: Zuzanna Mazurek – opiekun Aneta Turzańska

Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie: Weronika Kosierb – opiekun S. Maria Kraj

Szkoła Podstawowa nr 51 w Lublinie: Maja Malik, Milena Słupczyńska – opiekun
S. Agnieszka Mizińska

Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie: Zuzanna Jezior, Zuzanna Szymczak – opiekun Marcin Wróblewski

Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie: Daria Sitkowska – opiekunowie: Dorota Misiarz, Anna Dudziak;  Martyna Kozieł, Jagoda Mysiak, Anna Lisek, Małgorzata Misiarz, Anna Wiśniewska, Piotr Barszczyk, Oskar Dunda, Wiktoria Kawa, Natalia Piskorska, Karol Szafarz,  Olga Szczygieł – opiekun Anna Dudziak;  Aleksandra Grosz – opiekunowie: Barbara Nowakowska, Izabela Badyoczek-Zbiciak

 

Kategoria „Gimnazja, klasy II-III”

NAGRODY INDYWIDUALNE:

Zespół Szkół w Kamionce: Natalia Podleśna – opiekun Agnieszka Kozieł

Zespół Szkół w Michowie: Dorota Zakaszewska –  opiekun Teresa Bednarczyk

Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie: Wiktoria Czerska, Karolina Szczygieł – opiekun Aneta Głębocka-Wysok

SPONSORZY KONKURSU:

Urząd Miasta w Lubartowie
Ks. Proboszcz Stanisław Rząsa
Ks. Wikary Mariusz Wójcik
Ks. Wikary Paweł Kościuk
Justyna i Grzegorz Budzyńscy
Anna Ciszek i Małgorzata Mazurek-Hamadani
Anna i Artur Domińscy
Barbara i Mariusz Kawa
Andrzej Kozak
Iwona i Daniel Lal
Emilia i Sławomir Nowiccy
Anna i Eugeniusz Romanek
Jadwiga i Sławomir Siwek
Rada Rodziców SP4 w Lubartowie

Serdecznie dziękujemy za wsparcie i ofiarność sponsorom – Niezawodnym Przyjaciołom Szkoły.

Wszystkim nagrodzonym i ich opiekunom gratulujemy wysokiego poziomu artystycznego przygotowanych prac konkursowych. Dziękujemy za zwrócenie uwagi na ponadczasowe treści i przesłanie ku dążeniu do dobra, prawdy i piękna. Zapraszamy do udziału w Konkursie w 2018 roku.

Tekst: SP 4, foto: Aleksandra Jędryszka

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (4194).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.